لیبرال ها را محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op با یک کتاب مقدس عجله به او نسبت به آدولف هیتلر. بسیاری از آنها به سمت چپ قرمز رو بعد از عکس آنها استفاده می شود معلوم شد که جعلی است.

آخرین جعلی-اخبار متحرک در رسانه های اجتماعی باعث شد رییس جمهور جنجالی پیاده روی به سنت جان کلیسا در روز دوشنبه. تاریخی واشنگتن DC کلیسا در نزدیکی کاخ سفید آسیب دیده بود توسط گروهی از تظاهر کنندگان را از شب قبل. مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت قبل بود یک جارو پلیس تمیز کردن این منطقه است که در آن هر دو معترضان و روزنامه نگاران گرفتار شدم.

ادامه مطلب: ‘گستاخ thuggery’: خشم استرالیا به پروب پلیس آمریکا حمله در آن روزنامه نگاران پوشش کاخ سفید اعتراض

این صحنه هم زده تا یک طوفان آنلاین واکنش – اما یک عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن نما با کتاب مقدس در کنار کلیسا به عنوان اگر به ایجاد یک بیانیه به معترضان تحت الشعاع همه از بالا. نه محتوا به سادگی با ضربه مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سنگین پلیس-handedness, لیبرال ها اقدام به خواندن به شیرین کاری معنی است.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی به تخریب کلیسای سنت جان به عنوان پلیس ضد شورش با معترضان در آمریکا سرمایه (عکس و ویدئو)

شاید عجیب ترین و توطئه چیزی که برای بیرون آمدن از این ایده بود که مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت کرده است راز ادای احترام به هیتلر. و ممکنه در برخی از شواهد عکاسی داشت: یک عکس از هیتلر به ظاهر برگزاری مقدس در همان راه دقیق.

“هر کسی که فکر می کند او تا به حال نه دیده می شود این تصویر و نیست و استفاده از آن به عنوان یک سیگنال است که در انکار کامل در مورد آنچه که در اینجا” توییتی, Marianne Williamson, سابق دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه مدعی.

“دو نخود در غلاف”jeered دولت سابق سناتور ریچارد اخدا در حال حاضر در حال اجرا برای آمریکا.

برجسته آنلاین مقاومت فعال و بازیگر Debra Messing نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن مقدس عکس ها “یک سوت سگ برای سفید گرایان و نازی ها.”

نظریه دچار یک ضربه بزرگ هنگامی که معلوم شد که هیتلر عکس جعلی بود. کسی در جایی به حال فتوشاپیه کتاب مقدس به دیکتاتور در دست است.

لیبرال نویسنده گرگ Olear تصمیم در موارد زیر غیر عذرخواهی: “از هیتلر/مقدس رفتن در اطراف فوتوشاپ نیست. که بسیاری از مردم (از جمله خود من در ابتدا) کاهش یافت و برای آن است که خود را یک کیفرخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن و همه او می ایستد.”

بازیگر Matthew Lillard سعی در توجیه اشتباه خود را: “من یک عکس از هیتلر مجاورت تهمت برگزاری مقدس است. آن جا روایت من آن را مناسب خشم من بود… این تبلیغات. من مسئولیت آن است. من آن را در زمان پایین.”

“من فقط حذف یک تصویر از هیتلر که به من آموخته شد عکس shopped. من عذرخواهی می کنیم. بیش از حد قهوه” نوشت ویلیامسون.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان روز زمینه برشته اشتباه.

“این است که به راحتی افشا و خنثی. چگونه بسیاری از تهمت و نفرت از چپ سقوط خواهد کرد برای این #FakeNews? چگونه بسیاری از در حال حاضر ؟ چگونه است که این مفید است؟” فکر رادیویی میزبان جو Pagliarulo,.

روزنامه نگار مستقل تیم استخر خلاصه تا این گفتمان در یک صدای جیر جیر: “الگوهای رفتاری در حال تبدیل شدن به زندگی واقعی است.”

توییتر خود را در نهایت پرچم خراب را با پست “دستکاری رسانه ای” تگ و اشاره کرد که “BuzzFeed خبرنگاران و Snopes به این نتیجه رسیدند که یک تصویر در گردش از آدولف هیتلر برگزاری مقدس ویرایش شده است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de