رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام در جمهوری برگزار شد و مجلس سنا برای کشتن یک لایحه که سرنگونی بحث برانگیز ممنوعیت سفر. دموکرات ها گفت: می خواهید به نوبه خود ما را به “ونزوئلا در استروئید.”

مقایسه یکی از مخالفان به کمونیست ها و یا استالینیست است خسته استعاره در سیاست آمریکا اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: یکی دیگر از ضد سوسیالیستی لکه دار کردن به phrasebook در روز شنبه.

“دموکرات ها در مجلس در حال تلاش برای خنثیسازی بزرگ من برنده ممنوعیت سفر لایحه که با موفقیت نگه می دارد بسیار بد و خطرناک مردم خارج از کشور بزرگ ما,” او هنوز توییتی. “گذشت در امتداد خط حزب. امیدوارم مرده خواهد بود در سنا! این Dems رفته سنگ سرد چپ ونزوئلا در استروئید!”

این دموکرات-کنترل خانه رای دادند در روز چهارشنبه برای یک اندازه گیری است که لغو مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر. هر چند این اقدام با تصویب تا حد زیادی خطوط حزب رای 233-183 آن در حال حاضر چهره های سنگین تری چالش در سنای آمریکا که در آن ایران دارای یک 53-47 اکثریت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر موثر بر برخی از شهروندان ایران در لیبی و کره شمالی و سومالی, سوریه, ونزوئلا و یمن صادر شد فقط یک هفته به انتخابات ریاست جمهوری در سال 2017 شد و به طور گسترده ای به عنوان یک “مسلمان بان کی مون’. این ممنوعیت به چالش کشیده شد در چندین دادگاه فدرال با دیوان عالی کشور در نهایت پذیرش یک نسخه تجدید نظر شده است که به اجرا در آمد و در سال 2018 است. به روز رسانی به بان کی مون در این سال محدود ویزای مهاجرت برای اتباع اریتره قرقیزستان میانمار و نیجریه و معلق ‘تنوع ویزا برای شهروندان سودان و تانزانیا.

با وجود آنکه مخالفان خود از anabolically افزایش سوسیالیسم تهمت خود افتخار از مداخله در بازار آزاد فقط یک ساعت قبل از تماس دموکرات ها “سنگ سرد باقی مانده است.”

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه دستور اجرایی امیدوار کننده ‘عظیم’ بریده بریده در, مواد مخدر, قیمت

“دیروز من امضا چهار اقداماتی است که انبوه کاهش قیمت داروهای تجویزی” او توییتی اضافه کرد: “هیچ چیز مانند این است که همیشه قبل از انجام شده است چرا که داروسازی بزرگ و با قدرت عظیم خود نمی خواهد اجازه دهید آن اتفاق می افتد.”

یکی از دستور اجرایی او امضا شده در روز جمعه را به مدیکر قدرت به مذاکره قیمت دارو بر اساس آنچه دیگر اولین-کشورهای جهان پرداخت. جمهوری خواهان باید تا به حال خودداری کردند در چنین سیاست خواستار آن معادل “سوسیالیسم.” در واقع یک مدیکر قانون در سال 2003 به صراحت ممنوع چنین مذاکره لطفا به قانونگذاران جمهوری خواه.

هنوز هم تهمت بارها برچسب مخالفان خود را – آنها ‘Black Lives Matter’ تظاهر خانه دموکرات و یا ریاست جمهوری رقیب جو بایدن – به عنوان “رادیکال چپ” “دور چپ” و “رادیکال سوسیالیست.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی