رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می ایستد در برابر defunding یا لغو پلیس کاخ سفید گفت: پس از او توییتی در مورد آن و متهم “رادیکال چپ دموکرات” بودن دیوانه سرگرم کننده برای پیشنهاد.

“رئیس جمهور این است که وحشت زده توسط پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس جنبش” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در جلسه روز دوشنبه نامگذاری چندین دموکرات ها که به نام آن در روزهای اخیر.

پرسید: اگر تهمت توافق با زندگی توجه معترضان به طور خاص McEnany توضیح داد که او معتقد است “همه سیاه و سفید زندگی می کند و ماده” از جمله آفریقایی-آمریکایی با افسران پلیس کشته شده در این درگیری ها بیش از گذشته هفته است. تا جایی که زندگی ماده DC سازمان مخفف د-بودجه پلیس با این حال “این چیزی است که این رئیس جمهور می ایستد در برابر.”

پیش از آن در روز تهمت توییتی که “رادیکال چپ دموکرات” باید “رفته دیوانه” به صورت مایل پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و اضافه “با عرض پوزش من می خواهم LAW & ORDER!”

 

او به نظر می رسد به یک متحد بعید است در presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری به عنوان جو بایدن سخنگوی کمپین به خبرنگاران گفت: بعد از ظهر دوشنبه که باراک اوباما سابق معاونت “باور ندارد که پلیس باید defunded.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی