دموکرات بلوک دوم تلاش برای تصویب coronavirus محرک اقتصادی در آمریکا

سنا دموکرات ها مسدود شده اند برای بار دوم رویه رای محرک لایحه در نظر گرفته شده برای کمک به ما کارگران و شرکت های تعطیل بیش از Covid-19 بیماری همه گیر.

حرکت به استناد cloture – محدود کردن بحث – موفق به دریافت لازم است سه پنجم از سناتورها در حال حاضر به موافقت با 49 رای و 46 برابر در روز دوشنبه بعد از ظهر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل را محکوم کرد “کاملا بی فکر انسداد” توسط دموکرات ها را متهم کرده که آنها را از “جزئی در اطراف با روش سنا” در حالی که اقتصاد floundered و کسب و کار تعطیل با توجه به همه گیر مستندات سراسر ایالات متحده است.

“مردم آمریکا باید به اندازه کافی از این مزخرف” مک کانل thundered در آمریکا هستند.

این رای در $1.8 تریلیون لایحه را شکست عمدتا در امتداد خط حزب با سناتور داگ جونز (D-آلاباما) تنها آره رای دموکراتیک طرف راهرو. این دومین بار به مجلس سنا موفق به حرکت عظیم الجثه بسته کمک جلو; یک رای در روز یکشنبه موفق به طور مشابه با 47 رای در هر دو طرف.

همچنین در rt.com NYT چرخش محرک لایحه داستان بارها و بارها تغییر تیتر پس از حزب دموکرات ‘بلوک عمل’

به اصطلاح فاز سوم محرک قرار است به ارائه پرداخت نقدی به آمریکایی ها در برخورد با تعجب بیکاری و همچنین به عنوان وام به شرکت های مبارزه برای حقوق و دستمزد.

حزب دموکرات شکایت بسته به نمایندگی از “دوغاب صندوق” برای کسب و کار متهم خواهان استفاده از فوریت بحران به قید وثیقه ثروتمند خود را اهدا می کنند.

ایران با در دست ناودان اقلیت حزب برای برگزاری این مردم آمریکا به گروگان سیاست های حزبی به عنوان دموکرات ها ساخته شده تا کنون رو به رشد تقاضا در سنا مذاکرات شامل نامربوط اولویت های سیاست در این لایحه است.

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا) کشیده شده تا یک رقابت coronavirus کمک بیل که در 1,119 صفحات مدیریت شامل هر آیتم در دیرینه دموکراتیک لیست آرزو که بیشتر آن را به چیزی برای انجام با کروناویروس اما که می تواند به نفع از قاچاق همراه در باید با تصویب لایحه.

در حالی که حزب دموکرات بود و در ابتدا به حمایت از محرک پلوسی اعلام کرد رقابت بیل در ساعت یازدهم هل دادن برای چند تا از coronavirus-نامربوط مقررات به توان به نسخه مجلس سنا. خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn (D-کارولینای جنوبی) در اشاره به چنین نتیجه در اوایل روز شنبه با توجه به تپه بنا به گزارش ها گفتن همکار خود را دموکرات در یک کنفرانس تلفنی که “این یک فرصت فوق العاده ای برای بازسازی چیزهایی که برای ما مناسب دید.”

Pelosi ماموت لایحه شامل مقررات به قید وثیقه از خدمات پستی ایالات متحده یکی از معدود صنایع به احتمال زیاد به رشد تحت coronavirus ناشی از قرنطینه و قیمومیت “تنوع” بر روی تخته از شرکت دریافت محرک بودجه. همچنین shoehorns در همان روز ثبت نام رای دهندگان و رای گیری اولیه مورد نیاز و همچنین چانه زنی جمعی برای کارمندان فدرال و کربن-افست الزامات مورد نیاز برای شرکت های هواپیمایی دریافت هر گونه پول.

دفترچه تلفن به اندازه قانون veers بیشتر به قلمرو خود تقلید مسخره امیز با یک نیاز است که شرکت های هواپیمایی ارائه مسافران با اطلاعات در مورد انتشار گازهای گلخانه ای.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de