جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

دموکرات ها حمله جولای 4 مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Mt. Rushmore با عنوان ” ستایش, سفید, برتری,’ مالش دادن توییت, در میان اعتراض

حزب دموکرات باعث جمعی رول چشم در توییتر پس از انفجار جمهور آینده رالی در کوه راشمور و گفت: این امر افتخار سفید “برتری” در مقدس سرزمین مادری. این توییت به سرعت nuked.

این Dems’ آخرین را در روز دوشنبه شب ایستاده بود و تنها لحظاتی قبل از آن نازل شد حافظه سوراخ اگر آن را در حال حاضر حفظ شده تا ابد در اینترنت بایگانی سایت. داغ-دکمه صدای جیر جیر گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “بی احترامی بومی جوامع” و این کار را انجام دهید و دوباره با نگه داشتن خود را در ژوئیه 4 تجمع در کوه راشمور که از آن تلقی “مقدس” به برخی از قبایل بومی آمریکا.

در حال حاضر حذف شده و پست ارسال می شود منتقدان را به خشم تفسیر پیام به می گویند که هر دو یاد آمریکایی بنای تاریخی و روز استقلال خود را جشن نژادپرستی. در میان کسانی که به اب راه رفتن را به نزاع بودند مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاباتی و همچنین به عنوان رییس ملی سخنگوی الیزابت هارینگتون که قرار دادن یک چالش به دموکرات نامزد جو بایدن.

ادامه مطلب: feisty: دست کردن تاریخچه من! هرج و مرج اوباش تخریب مجسمه های پیشتاز به سوسیالیستی آینده

یکی از برگ برنده های کمپین کارمند اشاره کرد که تعدادی از مشخصات بالا دموکرات – به عنوان به خوبی به عنوان ورمونت سناتور برنی ساندرز مستقل که قفقاز با حزب دموکرات – تا به حال هر یک از بازدید از این بنای تاریخی خود را نشان دادن هیچ نشانه ای از مخالفت در آن زمان است.

محافظه کار دانشمند جک Posobiec کارگردانی انتقاد خود را در یکی دیگر از جهت در نظر گرفتن هدف در قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و نشان می دهد که آنها ممکن است اتخاذ همان مترقی پسند موقعیت اگر خواسته (‘NeverTrump’ سناتور میت رامنی قرار داده شد تا به عنوان یک نامزد به احتمال زیاد).

برخی از شهروندان در طرف دیگر این طیف سیاسی گرفته اند تا استدلال در برابر بنای عظیم اما ذکر است که این سایت دارای اهمیت مذهبی برای لاکوتا و که آن را از افتخارات جمهوری که “تداوم نسل کشی” علیه قبایل بومی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول