حزب دموکرات در کنگره خواستار پلیس پس از حمله در کوتاه مدت ‘منطقه خودمختار’ در نزدیکی کاخ سفید

یک دموکرات مجلس و MSNBC خبرنگار گذاشته شده است تعجب که در آن پلیس پس از آنها ظاهرا حمله در یک نوپای مستقل منطقه’ در نزدیکی کاخ سفید است.

شاید موجب فعالان در سیاتل ‘کاپیتول هیل خودمختار منطقه’ گروهی از معترضان در واشنگتن را اشغال خیابان نزدیک کاخ سفید این آخر هفته اعلام آن “خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه’. هر چند پلیس پاکسازی خیابان از چادر و سطل زباله در روز سه شنبه جمعیت زیادی باقی مانده و دموکرات در کنگره النور هولمز نورتون بود در خیابان به صحبت کردن با MSNBC آندریا میچل.

مصاحبه کوتاه بود که آنچه در ظاهر به لباس شنای زنانه دوتکه چادری مرد ساخته شده است یک خط تیره برای این جفت ارز است. او در عرض چند پا از نورتون و میچل قبل از خصوصی تیم امنیتی یقه او را کشیده و او را کنار گذاشته است. پیش از این مرد دیده می شد بر روی یک روروک مخصوص بچه ها segway فریاد profanities.

“که در آن پلیس زمانی که شما به آنها نیاز دارید؟” نورتون گفت که او از جزئیات امنیتی اجازه خواهد-بود مهاجم دور. جالب نورتون معرفی یک لایحه در اوایل این ماه که جلوگیری از رئیس جمهور با فرض کنترل از Washington DC نیروی پلیس در مواقع اضطراری است. در آن زمان شهردار موریل Bowser خود به تازگی اعلام کرد که خیابان های اطراف کاخ سفید در یک جشن فضا برای تظاهرات رفتن تا آنجا که به تغییر نام خیابان نورتون تقریبا در حمله “Black Lives Matter پلازا.”

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند ‘نیروی جدی’ اگر معترضان تلاش برای ایجاد CHAZ-سبک های مستقل منطقه’ در واشنگتن, DC

ساعت قبل از اقدام به حمله و تهمت دوباره تهدید برای دیدار با معترضان با “نیروی جدی.” نورتون با انتقاد از رئیس جمهور را تهدید اعلام کرد که پلیس نباید مورد استفاده قرار گیرد برای پاک کردن یک “اعتراض مسالمت آمیز.”

آن است که هنوز مشخص نیست که آیا خود او تجربه اتحادش را تغییر ذهن خود را در این.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de