دموکرات ctq تعلیق 2020 انتخابات ریاست جمهوری

مینه سوتا سناتور ctq است متمایل نژاد برای نامزدی حزب دموکرات و تایید خواهد شد جو بایدن. Klobuchar خروج می آید پس از یک سری از بد نتیجه در اولین مقدماتی از سال است.

دستیار Klobuchar تایید این خبر در روز سه شنبه. این سناتور را تعلیق خود را در مبارزات انتخاباتی و پرواز به دالاس در شب دوشنبه به بیخ و بن برای بایدن, ایجاد علاقه در حال حاضر افزایش قانع کننده پیروزی در کارولینای جنوبی قفقاز در روز شنبه.

همچنین در rt.com بایدن مبارزات انتخاباتی می شود شات در بازو با لغزش کارولینای جنوبی برنده هنوز نشدم پشت ساندرز پیش از سه شنبه

قبل از بازنشستگی Klobuchar حال ورشکستگی در پایین باریک لیست حزب دموکرات و نامزد. با وجود اتمام در مقام سوم در نیوهمپشایر ماه گذشته او آمد در مکان ششم در نوادا و کارولینای جنوبی و پنجم در آیووا.

Klobuchar دوم میانه نامزد حزب دموکرات برای رها کردن به عنوان بسیاری از روز. شهردار سابق South Bend, ایندیانا, پیت Buttigieg ناگهان متمایل به حزب نژاد در روز یکشنبه با وجود برنده شدن در آیووا و دقت انتهایی برنی ساندرز در نیوهمپشایر.

با دو میانه رو را از در حال اجرا در صحنه است که در حال حاضر مجموعه ای برای بایدن به صورت خاموش در برابر ساندرز در ‘سه شنبه’ به عنوان 14 متحده آماده شدن برای جایزه 1,357 متعهد نمایندگان دموکراتیک مدعی است.

Buttigieg همچنین قصد دارد برای حمایت بایدن گزارش رویترز در روز دوشنبه.

هجوم Klobuchar و Buttigieg هواداران خواهد بود افزایش خوش آمدید برای بایدن کمپین با وجود پیروزی در کارولینای جنوبی معاون سابق رئیس جمهور در ادامه به دنباله ساندرز در نظر سنجی های ملی.

همچنین در rt.com با Buttigieg خروج دموکراتیک برپایی تظاهرات در برابر برنی ساندرز در سال 2016

روز شنبه نیز علامت اولین بار است که میلیاردر مایک بلومبرگ به نظر می رسد بر روی برگه های رای. سابق شهر نیویورک شهردار تصمیم گرفتند از دور اول این مسابقات اصلی فصل انتخاب به جای صرف بیش از 500 میلیون دلار در تبلیغات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشف و ضبط شده است در سریع shakeup در دموکراتیک رهبران تصویر کشیدن حزب تاسیس به عنوان یک دستگاه خم جهنم در نظر گرفتن نامزدی از Sanders. “این واقعی است آغاز لذا مصرف برنی از بازی” او در توئیتر خود نوشت پس از Buttigieg استعفای.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im