سابق ‘و شهر’ بازیگر Cynthia Nixon مبارزه برای برنی ساندرز در نیوهمپشایر اما خودش را هدف توییتر مسخره برای مبارزه با هیلاری کلینتون بوس و شکایت در مورد زندگی در “خرده.”

ساندرز شده است با تکیه به شدت در افراد مشهور تاییدیه به عنوان نژاد برای حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی گرم از “رقص با گرگ ها” ستاره کوین کاستنر به گروه راک سکته مغزی.

نیکسون یکی از ستارگان این مورد برای سناتور ورمونت در نیوهمپشایر جلوتر از دولت اولیه روز سه شنبه — اما سخنرانی او رفت ویروسی برای تمام دلایل اشتباه. این بازیگر که ناموفق سعی در حال اجرا برای شهر نیویورک فرماندار در سال 2018 در یک نقطه ذکر هیلاری کلینتون و نام بدستآمده فوری بوس از جمعیت که نشسته بود به خوبی با سابق کلینتون حامی.

“آه, نه, هیچ, ما در حال رفتن به انجام است که در اینجا!” نیکسون فریاد زد در جمعیت است.

کلینتون است مورد علاقه در میان ساندرز حامیان به ویژه در نور از وزیر سابق امور خارجه به تازگی ادعا “هیچ کس را دوست دارد” نامزد بود که هم او 2016 حزب نامزد رقیب.

برای بسیاری از افراد آنلاین در این لحظه فقط یک مثال تازه یک تقسیم حزب دموکرات است. برخی از میله میله نیکسون برای تلاش برای ساکت کردن بوس در حالی که یک کاربر توییتر طنز آمیز سوال که آیا booing را تا پایان “بودن تفاوت بین اول و دوم” در آیووا انجمن افتضاح.

با وجود تنش با جمعیت بیش از booing نیکسون او را به ترویج ساندرز’ جناح چپ سیاست گفت: او خسته شده بود از اینکه مجبور به “هرکجای در خرده” و سناتور ارائه یک فرصت برای مردم به “تقاضای کل لعنت پای.”

با توجه به او ارزش خالص برآورد شده است به 25 میلیون دلار و این واقعیت که او ستاره دار در یکی از موفق ترین تلویزیون franchises در تمام دوران مردمی سوال که آیا این بازیگر را می دانستند هیچ چیزی در مورد تلاش برای به دست آوردن در “خرده” با یک دیدگاه به tweeting که “او خیلی بیشتر خرده از هر کسی که من تا کنون حتی ملاقات کرد.”

“لطفا خود را “خرده’ راه من!” یکی دیگر اضافه شده است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی