“حذف حساب کاربری شما’: طرفداران روشن تام بردی پس از NFL بت بیداد ‘ایمنی مخلوط’ مکمل های میان COVID-19 مرگ و میر (تصویری)

بینندگان لعنتی تام بردی پس از شش بار قهرمان سوپر باول ترویج یک ویدیو که در آن او را تشویق به خرید یک مکمل “محافظت” که او ادعا کرد که گارد آنها را در برابر “آنچه می آید راه خود را.”

بردی در زمان این فرصت برای ترویج خود TB12 ورزشی جدید شرکت مولتی ویتامین و مکمل های غذایی در طول همه گیر با استفاده از کلماتی که مترادف با مشاوره از پزشکان در طول بحران به حمایت از مخلوط.

همچنین در rt.com NFL بازیکن در اختیار داشت اسلحه و تهدید به کشتن همه’ در طول بازی پوکر ردیف بیش از ‘اتهام تجاوز جنسی از دختر چهار ساله و پسر’

فروش 30 روز عرضه 60 قرص برای $45 ، کارفرمایی که قرارداد جدید با Tampa Bay Buccaneers او را تضمین 50 میلیون دلار گفت که او “واقعا افتخار” اعلام یک محصول است که خواهد “به همه ما کمک کند اقامت در بهترین ما”.

“محافظت از جدید ما این است که ایمنی ترکیب مکمل های ایجاد شده برای کمک به حمایت از یک سیستم ایمنی سالم,” او توضیح داد که به او Instagram پس از بیش از 7.6 میلیون نفر است. “این محصول طراحی شده است به ارائه دقیقا آنچه شما نیاز به سالم ماندن قوی و انعطاف پذیر برای هر آنچه می آید راه خود را.”

طرفداران انتقاد تجاری ادراک کارفرمایی و ردیف با یکدیگر پس از پرسش برانگیزی به پایان رسیده تبلیغات از آخرین محصول خود را.

“شما باید از خودتان شرمنده برای تلاش به سود از مردم همه گیر اضطراب” نوشت: یک تماس با مکمل “اتلاف پول”در حالی که دیگران گفتند: “خجالت” برای بردی و نشاندار او را “نفرت انگیز” و “غیر مسئولانه”.

هنگامی که یک رادیو ورزش میزبان پرسید: یک متخصص تغذیه برای نمایش در این ترکیب او پاسخ داد: “سالم برچسب قیمت بر روی غیر ضروری و مکمل های غذایی. که مکمل گران است و توده ای از تلخه.”

یک منتقد خواسته بردی: “پس شما تبدیل به یک فروشنده روغن مار? مطمئنا شما نمی خواهید برای کسب درآمد اضافی $25 میلیون با گفتن این دعوا COVID-19 علائم؟”

یک مخاطب اختصاص داده شده به هدف قرار دادن جعلی اخبار ورزشی تر بود حمایت گفتن یکی از معترضان: “اوه لعنتی, خود صالح تیپ در نیروی کامل است.

“TB12 است نه تلاش برای شما فروش درمان COVID. آن را به معنای تکمیل یک تمرین و یا در زندگی روزمره. استفاده از برخی از حس مشترک مردم است.”

پزشکی متخصص زهر شناسی Ryan مارینو گفت: فوربس که رتبه بردی 81st میان بهترین ها در جهان پرداخت می شود ورزشکاران در سال گذشته که زمان انتشار مطرح شده “تعدادی از نگرانی”.

“آزاد کردن چیزی خاص ذکر و بازاریابی در مورد سیستم ایمنی بدن و خواص ضد ویروسی در جهانی ویروسی همه گیر…این قطعا مشکوک به من,” او اضافه شده است. “شما اساسا p* * * * ***** پول خود را دور.”

بردی طیف گسترده ای از حمایت طیف وسیعی از تولید کننده خودروهای لوکس استون مارتین و high-end شرکت ساعت مچی Tag Heuer به آبجو شرکت سام آدامز و متخصصان ورزشی Under Armour. او همچنین یک بار در حمایت از یک “عصبی” نوشیدنی که ادعا کرد برای محافظت از ورزشکاران از تصادم.

همچنین در rt.com Billionaire boys club: کریستیانو رونالدو به رقیب ثروت از جنگل & Mayweather با تبدیل شدن به اولین فوتبالیست به کسب درآمد $1bn’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de