میلیاردر-تبدیل-دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ گرفته شدید خرمن کوبی در رسانه های اجتماعی پس از انتخابات نوشته شده و سپس حذف fake برنی ساندرز به نقل از نقطه اتهام “هوازن. ”

بلومبرگ تیم رسانه های اجتماعی در زمان هدف در ورمونت سناتور با یک سری از توییت تمسخر خود واقع دقیق بیانیه ای که سواد در کوبا بشدت تحت فیدل کاسترو.

رسمی تیم بلومبرگ’ حساب توییتر شات کردن یک سری از پست ها که در آن آنها تصور آنچه ساندرز شاید فکر می کند از دیگر “معروف هوازن.” جعلی به نقل شامل چاپلوس اظهارات در مورد استالین (“[او] موجب تولید صنعتی در سراسر کشور, اما هر کس می خواهد به بحث در مورد قرار دادن 14 میلیون نفر در gulags!”) و حتی عجیب و غریب, blurb در مورد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که ظاهرا “سموم هر کسی که مخالف با او است.” ساندرز او را دوست دارد چرا که او “خوب به نظر می رسد بدون شرت” — با توجه به بلومبرگ کمپین ساختگی نقل قول. توییت شد و به دنبال آن و نه ریاکارانه هشتگ #BernieOnDespots.

جای تعجب نیست آن را طولانی نیست قبل از آرایش باور اظهارات محو شد از حساب توییتر. به همان اندازه تعجب آور بود این واکنش که شیرین کاری برانگیخت.

بسیاری از مردم اشاره کرد که آتش زا توییتهایی شد بدون زرق و تلاش در طنز و به نظر می رسید بیشتر شبیه به یک تلاش برای ترور شخصیت.

توییت ارائه مقدار زیادی از مهمات را به کسانی که در حال حاضر بحرانی بلومبرگ انتخاباتی — به خصوص آن استراتژی اشباع رسانه های اجتماعی با هزاره دوستانه “الگوهای رفتاری” و مطالب دیگر با هدف انسانی چند میلیاردر. عصر ایران مونتاژ شده است که “بدترین کمپین در تاریخ آنلاین” استدلال یکی توییتر ناظر. “همه از این بازنده خواهد شد رفتن به مهر شرکت و یا به کار برای جمهوری خواهان.”

دیگران ابراز امداد که متخلف توییتهایی حذف شد و خواست بلومبرگ به گام منطقی بعدی و “حذف کل مبارزه است.”

اگر چه ساندرز’ اظهارات در مورد کوبا را ناشی از جرم دوزخ در کابل در شبکه های خبری و روزنامه نگاران و صاحب نظران بارها و بارها اشاره کرد که او را به دور از تنها سیاستمدار آمریکایی به تجلیل به کاسترو. در سال 2016 باراک اوباما آشکارا ستایش کوبا سیستم آموزش و پرورش.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی