#DefundNPR روند پس از NPR نشان می دهد داستان در “جناح راست افراطی گری’ با فیلم راننده ضربه ‘مبارز’ پس از حمله به

رادیو عمومی ملی آمده است در زیر آتش پس از آن نشان داده شده یک داستان در جناح راست حملات با فیلم از یک حادثه که دیدم یک ماشین ضربه زدن یک مرد پس از راننده مورد حمله قرار گرفت از طریق پنجره.

#DefundNPR شده است روند در ایالات متحده بخشی از Twittersphere در یکشنبه شب بعد از غیر انتفاعی خروجی رسانه ها بخشی از بودجه توسط دولت ایالات متحده مشتعل است خشم از مفسران محافظه کار با استفاده از یک ظاهر گمراه کننده عکس پوشش برای ترویج یک داستان ادعا افزایش حملات که دیدن “راست افراطی” با استفاده از وسایل نقلیه به رم معترضان.

یک نسخه اولیه از این داستان با عنوان “خودرو افزایش حملات به عنوان افراط گرایان هدف معترضان را” برجسته یک تصویر هنوز هم از این فیلم است که نشان می دهد یک گروه از حدود ده نفر در اطراف یک SUV. یک فرد دیده می شود ایستاده در سمت راست جلوی ماشین به عنوان اگر تقریبا با تکیه بر درب فلزی که پوشش موتور.

همچنین در rt.com ویدیو وحشتناک از منفجر شده توسط خودرو در نیویورک پدیدار در میان anti-پلیس-خشونت و ناآرامی

آن را در طولانی برای اینترنت sleuths اما به اشاره است که پوشش pic که قرار بود به عنوان یک مثال از جناح راست خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز یک بحث backstory به آن است.

نظارت و فیلم از صحنه منبع عکس در سوال نشان می دهد یک معترض ایستاده با یک بلند گو حرف زدن مناسب از وسیله نقلیه مسدود کردن جاده ها است.

به عنوان راننده ظاهرا حاضر به عقب, به کلامی درگیری شرح زیر است و می بیند یک گروه در تلاش برای آزار و اذیت راننده از طریق باز کردن پنجره.

این حادثه که روز چهارشنبه در لوئیزویل, کنتاکی, پوشش داده شده توسط رسانه های محلی. پلیس محلی گفت موج 3 اخبار که یکی از “معترضان” پاره پاره کردن زن راننده dreadlock در طول مرحله نهایی مسابقات. زن گفت: ماموران این بود که تا زمانی که یکی از مهاجمان با اشاره تفنگ در او که او تصمیم به فرار گرفتند و ادعا کردند او فرار بیش از یک تجمع اعتراضی که ایستاده در راه خود را توسط حادثه.

فیلم های اضافی را نشان می دهد یک فرد تعقیب همان خودرو با یک تفنگ.

پس از این حادثه پلیس به اتهام دو نفر از افراد درگیر در این حمله با شورش, رفتار آشوبگرانه و مانع یک بزرگراه است. مردی که اعتقاد بر این است که به یک اسلحه toting از معترضان در این ویدئو مشخص شد Darious اندرسون 21. او شده است همچنین به اتهام 1-st درجه گستاخ خطر افتادن. اتهامات واصل شده اند در برابر راننده تا کنون.

مدت کوتاهی پس از NPR زد مقاله محافظه کار صاحب نظران pounced در آن متهم گوینده عمدا در حال چرخش داستان و لکه قربانی.

“شما به دروغ متهم به جرم قربانی بودن یک تروریست است. لذت بردن از دعاوی!” مفسر سیاسی مایک oliver campbell نوشت.

“این راننده نیاز به گرفتن وکیل و شکایت, NPR” Stephen L. میلر میلر میزبان در مقابل رسانه های, پادکست, که همچنین کمک به مهر و چند رسانه دیگر نوشت.

در پاسخ به این واکنش, NPR, به جای عکس روی جلد و صدور یک یادداشت سردبیر و گفت که این عکس در اصل انتخاب برای نشان دادن قطعه “به نظر نمی رسد به عنوان مثال از ضرب و جرح توصیف شده در داستان.”

“پلیس متهم راننده اما باید به اتهام دو نفر از معترضان درگیر در این حادثه” آن را گفت.

بسیاری از منتقدان, اما, اند راضی شده با NPR در پاسخ خواستار آن برای “تظاهر آنها نیست هر چیزی اشتباه است” و اصرار ایستگاه به موضوع عذرخواهی.

برخی از این اشاره کرد که تماس پال خواستار قطع بودجه دولت NPR کمی احساس می کند. در حالی که در طول 1970s و اوایل 1980s NPR بیشتر بود که بودجه آن توسط دولت فدرال, دولت, دلار حساب برای تنها کسری بودجه خود را در حال حاضر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de