‘پال خواستار قطع بودجه دولت نژادپرست مرز دیوار!’ وارن ‘حل’ به کروناویروس بحران باعث جرم چشم-نورد در توییتر

سناتور الیزابت وارن اعلام کرد لایحه که با استفاده از بودجه برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “نژادپرستانه مرز دیوار” برای مبارزه با شیوع کروناویروس – یک برنامه است که بدست آوردن مقدار زیادی از چشم رول در رسانه های اجتماعی.

وارن است که اجازه نمی coronavirus بحران به هدر. ماساچوست سناتور توییتی در روز پنج شنبه لایحه ای را که حرکت می کند کمک های مالی از ساخت و ساز از مرز جنوبی دیوار در ما به وزارت بهداشت و خدمات انسانی و کمک های آمریکا برای مبارزه با این بیماری است.

سناتور هشدار داد که این ویروس به شمار یک “جدی سلامت دیپلماتیک و اقتصادی تهدید.” او لایحه حذف “همه بودجه” از مغلوب ساختن پیشی جستن “نژادپرستانه مرز دیوار” به “مبارزه با” این بیماری است.

این ایده از کاهش امنیت مرزی در وسط بین المللی شیوع و سرمایه گذاری بر روی این بیماری به دوباره تماس بگیرید جمهور “نژادپرستانه” است و نه دقیقا رفته بیش هست.

“پس چگونه شما کنترل گسترش اگر شما نمی توانید کنترل کنید که چه کسی می آید به کشور شما نابغه هستید؟” ‘توجیه” بازیگر و صریح محافظه کار Nick Searcy توییتی در پاسخ به وارن اعلام.

“دیوار colorblind,” اضافه شده مفسر الکساندر الهه شعر و موسیقی.

“هیچ چیز می گوید بیایید-آمده-هم-برای-مبارزه-a-جهانی-سلامت-بحران مثل شما-یک-نژادپرستانه” روزنامه نگار Jeryl Bier اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه اعلام کرد قصد دارد به سطح شیب دار بالا و آمریکا در پاسخ به coronavirus با معاون رئیس جمهور مایک پنس پیشرو در تلاش است. اعلام شرح زیر است خبر از یک بیمار جدید در حال کشف در کالیفرنیا که به تازگی از سفر خارج از کشور یک عامل مشترک در میان در حال حاضر کشف بیماران ساکن در ایالات متحده است.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب معاونت پنس منجر به کروناویروس در پاسخ می گوید: ما کاملا آماده’

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست $1.25 میلیون دلار بودجه اضطراری برای مبارزه با شیوع یک تعداد دموکرات ها استدلال کرده اند خیلی کم است. رهبر اقلیت سنا چاک شومر درخواست $8.5 میلیارد دلار برای حل و فصل شیوع.

وحشت بیش از این بیماری منجر شده است داو جونز به طور متوسط به جست و خیز کردن با بسیاری از شرکت ها با انتشار مالی هشدار به سرمایه گذاران خود را در مورد درآمد بالقوه زیان در ماه های آینده. مغلوب ساختن پیشی جستن است سرزنش رسانه ها و دموکرات ها برای “وحشت” بازار و ساخت این بیماری نگاه “به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است.”

بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان شده است به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de