یک دادگاه آلمان داده شده نهایی چراغ سبز به تسلا – که آشکارا دوستدار محیط زیست خودروساز به ادامه پاکسازی جنگل در نزدیکی برلین تا راه را برای یک کارخانه جدید قابل توجه پایین last-ditch چالش از محیط زیست محلی.

دادگاه را رد کرد و در آخرین لحظه تجدید نظر به توقف عظیم پروژه کارخانه که پاک و دور 227 هکتار از زمین های جنگلی در شهر Gruenheide اشاره کرد که آن حکم نهایی در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

“ما بسیار آسوده به دیدن حکم. این جنگل زدایی می تواند ادامه” براندنبورگ وزیر اقتصاد Jorg Steinbach گفته بود.

همچنین در rt.com صفر-انتشار قهرمان تسلا مجاز به نگه داشتن ساختمان در اروپا 1st Gigafactory ، جارو کردن جنگل در نزدیکی برلین

در حالی که تسلا قبلا اعطا مجوز به سر ساختمان 4 میلیارد دلار تسهیلات پس از ضرب و شتم یک طرح دعوی در دادگاه مطرح شده توسط دو گروه مبارز شرکت بود دوباره دستور به توقف جنگل-پاکسازی این هفته بیش از نگرانی های این کارخانه می تواند آلوده این منطقه آب آشامیدنی و آسیب به حیات وحش است. با این دستور لغو این پروژه شروع خواهد شد بازگشت تا مدتی این ماه اما این شرکت تنها مختصری پنجره زمان برای دریافت آن انجام می شود. زیر آلمانی حقوق محیط زیست, تسلا خواهد بود محروم از پاکسازی درختان بین ماه های مارس و پاییز در فصل جفت گیری برای حیوانات محلی.

اعلام کرد در ماه نوامبر گذشته کارخانه – لقب ‘Gigafactory 4’ – تولید تسلا مدل 3 و مدل Y و همچنین powertrains صندلی و شرکت “انرژی پاک” باطری. کارخانه است که انتظار می رود برای شروع تولید در سال 2021 و امید به بوسیله اسباب گردنده از 150,000 وسایل نقلیه در سال است.

همچنین در rt.com هکرها ترفند تسلا به شکستن محدودیت سرعت توسط 50mph با استفاده از دو اینچ نوار

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de