کاربران رسانه های اجتماعی باید اصرار تظاهر کنندگان که غارت یک Chicago Blackhawks فروشگاه پی ادامه تظاهرات در اطراف مرگ جورج فلوید هستند “مردم سفید” استدلال که آفریقایی-آمریکایی را سرقت نیست NHL دنده.

ادامه مطلب: ‘این است sh*t حتی در مورد جورج فلوید کنه؟’: خشم UFC قهرمان Jon Jones طول می کشد در اعتراض به خرابکاری (تصویری)

معترضین شکست از طریق یک پنجره شیشه ای و نابود فروشگاه گل سرسبد از شیکاگو NHL حق رای دادن در طول یک آخر هفته از تخریب در این شهر دیدم که گسترده غارت و خشونت در پاسخ به آقای فلوید مرگ در بازداشت پلیس.

این حادثه اتفاق افتاد پس از باندهای خنده غارتگران سوخته یک فروشگاه نایک در کمتر از 60 ثانیه در همان کشش از بالا, خیابان, خرید, فروشگاه در شهر میشیگان خیابان.

در فیلم فرار در فروشگاه شیشه پنجره دیده می شود سقوط در بالای یکی از تظاهرکنندگان. بعدها گزارش های محلی و روزنامه نگار جرمی راس که نوشته شده تصویری از غارت به توییتر ممکن بود این گروه کشته شده در شیشه ای قبل از آن پایین آمد.

با وجود این نژاد از تظاهرکنندگان در سوال روشن بودن از این فیلم برخی از کاربران رسانه های اجتماعی بلافاصله مارک آنها را “مردم سفید” و bizarrely اصرار داشت آن را نمی توانست به کار آفریقایی-آمریکایی تظاهر کنندگان به عنوان آنها خواهد بود علاقه مند به غارت یک هاکی روی یخ فروشگاه با توجه به عدم اتصال به فرهنگ خود.

این شورش را محکوم کرد توسط بسیاری از کسانی که می گویند که آنها درک و حمایت از حقوق شهروندان در اعتراض به آنچه که آنها به عنوان پلیس نابرابری اما این پیام است که به طور کامل تضعیف خشونت است که گاهی همراه با آن است.

در پیچ و تاب غیر معمول از تظاهر کنندگان را دریافت اضافی انتقاد آنلاین برای حمله به یک Blackhawks فروشگاه بود که به نظر می رسد به رفتن در برابر دانه از هدف قرار دادن کسب و کار در نظر گرفته شده برای نشان دادن ‘ایجاد’ با توجه به تیم خرس به نام و به عنوان یک چراغ حفاظت از میراث بومیان آمریکا.

تقریبا تمام فروشگاه های محبوب در این شهر اصلی خرید نوار قربانی به غارت بیش از آخر هفته از جمله میسی زارا CVS و Walgreens.

همچنین در rt.com تماشای خنده غارتگران روشن کردن شیکاگو نایک فروشگاه در کمتر از یک دقیقه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de