DefExpo 2020: دفاع از جهانی غول صنعت فرود در هند برای 3 روز نمایشگاه به امید پیروزی پر سود قرارداد

DefExpo 2020 باز می شود که امروز در لکنو آخرین تجلی هند گسترده نظامی مدرن. این رویداد را ببینید اسلحه صنعت بزرگان از سراسر جهان مبارزه برای جلب توجه از دهلی نو خریداران.

نشسته در شمال غربی ساحل Gomti رودخانه لکنو است میراث پایتخت ایالت اوتار پرادش و چهاردهمین شهر پرجمعیت ترین در هند. مرکز فرهنگی و هنری لاکنو همچنین به عنوان شناخته شده ‘دوربین مدار بسته شهرستان’ از هند برای اولین بار در کشور که در آن بیش از 9000 دوربین های مدار بسته نصب شده به نگه داشتن چشم در جرم — و که در آن هواپیماهای بدون سرنشین مستقر هستند به نگه داشتن سازمان دیده بان در مناطق عمده در حوادث بزرگ است. در حال حاضر لکنو تبدیل خواهد شد مرحله برای یکی از بزرگترین دفاع expos در سراسر جهان است.

این رویداد دوسالانه برگزار شد بین فوریه 5-8 شده است لقب “مگا دفاع نمایشگاه” توسط هند معاون وزیر دفاع Shripad Yesso Naik. بیش از 1000 داخلی و خارجی سلاح شرکت ها انتظار می رود برای شرکت — و همچنین هیئت از 70 کشور جهان با حدود نیم led یا با وزرای دفاع و یا ستاد.

همچنین در rt.com هند در تلاش برای نظامی روز رسانی: مودی بزرگ ژئوپولیتیک چالش برای سال آینده

عمده صادرکنندگان اسلحه از آمریکا و روسیه و فرانسه و آلمان و اسرائیل خواهد شد در حال حاضر خود را دولت از هنر محصولات به امید پیروزی پر سود قرارداد. آنها دلیل خوبی برای امیدوار به دهلی نو شده است یکی از بزرگترین خریداران اسلحه, رتبه بندی میان جهان پنج دفاع واردکنندگان برای بیش از یک دهه است.

دفاع غول پیکر

در واقع هند خرید به میزان تقریبا 10 درصد از تمام سلاح جهانی واردات بین 2014 و 2018 با توجه به تحقیقات صلح بین المللی استکهلم موسسه (SIPRI). در حال حاضر دهلی نو است به سرعت ارتش خود را نوسازی و حتی بیشتر گزارش برنامه ریزی به صرف عظیم $130 میلیارد دلار بیش از 5-7 سال آینده.

در عین حال هند نیز به طور فزاینده ای به دنبال فراتر از ساده فروشنده-مشتری نقش به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی را به نظامی این کشور نوسازی به خود ” را در هند ابتکار. که جنبه ای است که همه شرکت های خارجی در لکنو نمایشگاه خواهد بود تاکید بر دفاع تحلیلگر و روزنامه نگار هندو Dinkar Peri گفت RT.

همچنین در rt.com هندی دریایی دارایی است که این کشور می تواند غرور را در روز نیروی دریایی (عکس)

یکی از این نمایشگاه را در اولویت خواهد بود که به حال ملت به عنوان یک “ظهور دفاع تولید hub” به دهلی نو انتظار دارد که نه تنها ارائه می دهد از لبه برش تجهیزات نظامی اما سرمایه گذاری و انتقال تکنولوژی به عنوان به خوبی.

“DefExpo ارائه خواهد شد این فرصت را به افراد حرفه ای و صنعت برای پیدا کردن جدید نشست زمینه را برای توسعه نظامی شرکت های صنعتی” مودی گفت: پیش از این نمایشگاه است.

برخی از خارجی تولید کنندگان سلاح ظاهرا آماده برای به اشتراک گذاشتن حداقل برخی از فن آوری های خود را با مشتریان خود در دهلی نو در حالی که دیگران ظاهرا هنوز هم ترجیح می دهند به سادگی با تکیه بر پیشرفته ترین محصول ارائه می دهد در تلاش برای روشن شدن هند علاقه.

Peri همچنین اشاره کرد که هند و روسیه انتظار می رود برای برگزاری پنجمین نظامی مشترک صنعت کنفرانس در حاشیه این نمایشگاه با “بیش از 100 و بیش از 200 صنعت هند رهبران” انتظار می رود شرکت کنند.

ارائه می دهد و فرصت های

ایالات متحده-هند شورای کسب و کار به ارمغان می آورد نمایندگانی از امریکا بزرگترین شرکت های اسلحه به نمایشگاه از جمله General Atomics, Northrop Grumman Raytheon و Textron. هوافضا غول لاکهید مارتین قصد دارد برای تحت تاثیر قرار دادن و وو هندی مشتریان جدید خود را با multirole F-21 جت های جنگنده که در آن ادعا می کند به طور خاص طراحی شده برای دیدار با دهلی نو را “منحصر به فرد مورد نیاز است.”

آن را نیز می گوید که می تواند تیم با تاتا هند بزرگترین خودرو ساز به شکل یک “مشارکت” برای تولید هواپیما در هند. کمی شناخته شده در مورد این طرح اطلاعات فراتر از این واقعیت است که آن را ظاهرا ایجاد شغل در هند در حالی که به طور همزمان حمایت از مشاغل در ایالات متحده نیز هست.

ارائه می دهد از شرکت های دیگر عبارتند از هواپیما و هلیکوپتر است که می تواند بخشی از تولید در هند در چارچوب شرکت های در حال حاضر موجود جهانی زنجیره تامین.

همچنین در rt.com هند در شک در خرید ما مبارزه با هواپیماهای بدون سرنشین بیش از هزینه و عملکرد – گزارش

فرانسه تالس می آید به نمایشگاه با آرایه ای از “دیجیتالی رانده و آینده گرا” محصولات از جمله هدف قرار دادن و ترکیب تاکتیکی شناسایی غلاف بیومتریک تشخیص چهره سیستم های “جنگ ضد زیردریایی راه حل است.” همچنین تصریح کرد تعهدات خود به دهلی نو ” را در هند ابتکار از طریق آن دو جهانی مهندسی صلاحیت مراکز مستقر در هند است.

در ضمن صنایع هوا و فضا اسرائیل است که انتظار می رود به امضای قرارداد با هند پیشرو هوافضا تولید کننده هال که شامل تولید مشترک از آنچه هستند به عنوان پیشرفته هواپیماهای بدون سرنشین مسلح اگر چه ویژگی های خاص این پهپاد دوبله Heron TP شده اند نشان داد.

روسیه پیش از بازی

روسیه این است که هند بزرگترین دفاع شریک است به احتمال زیاد به یکی از بزرگترین هیئت در DefExpo. مسکو آماده است تا در حال حاضر با نام تجاری جدید محصولات نظامی از جمله برش لبه Buk-M3 ‘وایکینگ’ سیستم دفاع هوایی – صادرات نسخه از یکی از روسیه مدرن ترین سلاح های ضد هوایی — که به نمایش گذاشته خواهد شد برای اولین بار.

همچنین در rt.com هند annuls اسرائیل موشک معامله به نفع داخلی جایگزین… دوباره ؟

این ‘وایکینگ را’ نامزدی فاصله سه برابر شده است در مقایسه با نسخه های قدیمی تر و سیستم در حال حاضر قادر به تیراندازی کردن و نه فقط هواپیما و پهپاد اما موشک های کروز و سرش بمب به عنوان به خوبی.

یکی دیگر از محور روسیه نمایشگاه غرفه در این رویداد MiG-35 – به روز شده نوع از یاد MiG-29 که در حال حاضر دارای قابلیت های مشابه به 5 جنگنده نسل جدید با بدنه هندسه و ارتقا پردازنده سیستم رادار. جت می توانید پیگیری تا 30 اهداف هوایی در فاصله تا 160km (100 مایل) و می توانید آمار شش هوایی و چهار زمین اهداف در یک بار.

“این آخرین جنگنده طراحی شده با دولت از هنر و تکنولوژی حمل و نقل هوایی” میخائیل Khodarenok یک سرهنگ بازنشسته در دفاع هوایی و نیروهای سابق ستاد افسر گفت RT. Khodarenok توضیح داد که این جت می تواند به خصوص جذاب به هند پس از آن متعلق به میگ خانواده که ارتش هند در حال حاضر با آشنا.

مسکو همچنین قصد دارد به “حرکت به دور از یک فروشنده-خریدار’ ارتباط با فراگیر تر صنعتی-تکنولوژیک مدل” که به هند صنعت ملی توسعه برنامه تحلیلگر اضافه شده است. در واقع روسیه تا به حال یک بیت از یک شروع به سر در این زمینه در حال حاضر.

در سال 2019 مودی باز یک گیاه هند مجموعه به تولید صدها نفر از هزاران نفر از روسیه جدیدترین کلاشینکف AK-203 تفنگ تحت توافق با مسکو است. این دو کشور بعد از امضا قرارداد envisaging بیش از 460 برش لبه روسی-طراحی T-90 مخازن در حال مونتاژ شده در هند از پیش ساخته قطعات عرضه شده توسط روسیه است.

در حال حاضر مسکو و دهلی نو هستند و حتی بحث در مورد امکان حرکت بخشی از روسیه یاد دولت از هنر سیستم دفاع هوایی تولید به هند به عنوان به خوبی.

همچنین در rt.com هوا-راه اندازی BrahMos موشک مافوق صوت به طور کامل یکپارچه شده با Su-30 پلت هند اعلام کرد پس از آخرین آزمون

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری با یک دوست!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de