دفاع Sec Esper AG بر بازرسی پلیس خطوط DC به عنوان تظاهرات خشم در (ویدئوها)

تعدادی از برترین مقامات کاخ سفید دیده شده است در خیابان های واشنگتن, DC, ساخت بازدیدکننده داشته است به پلیس خطوط میان شدید تظاهرات در اطراف پایتخت ظاهرا امیدوار به افزایش افسران روحیه پس از چند روز ناآرامی.

دادستان کل لایحه Barr وزیر دفاع علامت Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley شد هر خال در پایتخت در روز دوشنبه با وجود ادامه تظاهرات و 7pm مقررات منع رفت و آمد اعمال شده در این شهرستان است.

هر چند بار و Esper صرفا از دور دیده می شود, General Milley متوقف شد و به نظر کوتاهی به یک خبرنگار در صحنه اشاره کرد که او با مشاهده این وضعیت و “بررسی” در DC سرباز گارد ملی مستقر در پایتخت و اضافه کرد که او “کاملا خوب” با تظاهرات صلح آمیز است.

بازتاب سخنان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر پیشتر در روز دوشنبه خواستار اجرای قانون و گارد ملی به “تسلط” خیابان هر جا که ناآرامی فوران پس از گرم تظاهرات در ده ها شهر را تشدید کرد به شورش غارت و آتش سوزی در طول چند روز گذشته.

تظاهرات بودند برانگیخت هفته گذشته با مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شده در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, پخش كردن, از مینه سوتا دوقلو شهرستانها به تعداد بی شماری از شهرهای دیگر در سراسر کشور در روز است که به دنبال.

همچنین در rt.com رول در تانک ؟ سازمان دیده بان گارد ملی ضربه خیابان ها در DC در میان گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به فعال تر وظیفه نیروهای نظامی برای سرکوب ناآرامی

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de