کنگره Tulsi Gabbard (D-هاوایی) انتخاب کرده است اجازه دهید به هیلاری کلینتون دور با تماس با او و نماینده کرملین انداختن افترا طرح دعوی در دادگاه به خاطر حزب وحدت و شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که Gabbard و کمپین “باقی می ماند برخی از اقدام قانونی شایستگی” واقعیت جدید از Covid-19 pandemic نیاز به آنها را به “تمرکز وقت و توجه خود را بر اولویت های دیگر از جمله شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 به جای ایستادن اشتباهات در اینجا” وکیل او دن Terzian نوشت: در دادگاه تشکیل پرونده برداشت از طرح دعوی در دادگاه در روز چهارشنبه.

این گریه به دور از آتشین تن از اصلی شکایت ثبت شده در ماه ژانویه متهم کلینتون از دروغ گفتن “علنا به روشنی و با آشکار سوء قصد” هنگامی که او ادعا کرد Gabbard شد “مورد علاقه روس ها” در اکتبر 2019 مصاحبه.

همچنین در rt.com ‘بارز سوء قصد’: Tulsi Gabbard بازدید کلینتون با افترا کت و شلوار بیش از ‘روسیه دارایی’ اسمیر

در حالی که کلینتون اشاره نمی کند Gabbard با نام او سخنگوی ابتدا در پاسخ به سوال در مورد مصاحبه با عبارت “اگر تودرتو عروسک متناسب با” تایید حدس و گمان است. بعد او سعی کرد به راه رفتن نظرات به عقب و می گویند که او واقعا به معنای Gabbard شد یک نماینده از جمهوری خواهان نمی کرملین.

هاوایی کنگره نصب ماوریک ریاست جمهوری پیشنهاد معروف torpedoing از نامزدی سناتور. کامالا هریس (D-کالیفرنیا) در اوایل دور از بحث اما موفق به پیروزی مقدار کشش با کنوانسیون نمایندگان در صورت بی امان رسانه های مبارزه با او.

Gabbard به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی او در 19 مارس با استناد به وظایف خود به عنوان یک پزشکی reservist در ارتش ایالات متحده و در ادامه به حمایت جو بایدن – معاون رئیس جمهور سابق و دراز مدت سناتور که دموکرات تاسیس بسیج ،

همچنین در rt.com Tulsi Gabbard خود را از دست سیاسی آینده و اخلاقی با بایدن-2020 تایید

Gabbard خروج از افترا ادعا علیه کلینتون به وضوح نشان دهنده مرحله نهایی ‘خم کردن زانو’ به حزب در همان سبک به عنوان مربی سابق – و بایدن تنها رقیب واقعی برای سال 2020 نامزدی – برنی ساندرز را در ماه آوریل به تقاضای خود را مترقی پیروان آنها در خط سقوط به عنوان به خوبی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de