شکست coronavirus? ناتو بزرگترین مته مدافع 2020 تحت خطر بودن عطسه کردن

اتحاد آماده کرده است و به مرحله آن را بزرگترین رزمایش نظامی در دهه هنگامی که آن را مواجه دشمن آن بود که ظاهرا آماده به چهره coronavirus. در حال حاضر مته در معرض خطر است در حالی که درست آن هدف به جلو می آید.

در مقیاس بزرگ ورزش با یک پرشکوه نام ‘مدافع اروپا 2020’ بود و انتظار می رود برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین و برای اتحاد در یک چهارم از یک قرن است. تا 20,000 نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا همراه با برخی از 17,000 سربازان بیشتر از 17 دیگر اعضای ناتو قرار بود برای شرکت در این تمرین که قرار بود که برگزار شد و آلمان و لهستان و کشورهای بالتیک.

صحنه عمدتا بین آوریل و مه این آموزش طراحی شده ظاهرا ترویج صلح از طریق بازدارندگی و تمرین برای مقابله با فرضی تجاوز نظامی بود که با هدف نشان دادن اروپایی ها که اتحاد وجود دارد برای محافظت از آنها در برابر هر گونه تهدید – به خصوص اگر یک تصور بیایید می گویند روسیه به یکی.

همچنین در rt.com ناتو مدافع اروپا 2020 است جنگ علیه روسیه نقش بازی, بدون توجه به آنچه آنها به شما بگویم

در عین حال عوض می شود شجاع مدافعان قاره های قدیمی — همراه با اروپایی ها خود رو یک تهدید دیگر طبیعت, یک, که, آنها احتمالا نمی شد و آماده برای مقابله با. مرگبار رمان coronavirus رسما شناخته شده به عنوان Covid-19 است گریبانگیر بسیاری از کشورهای اروپایی باعث شده که سازمان بهداشت جهانی اعلام این مرکز جدید از یک بیماری همه گیر.

در حال حاضر دریل’ طرح ترک خوردگی در درزها و آن را به طور فزاینده ای مشخص نیست اگر جنگ در مقیاس بزرگ بازی برگزار خواهد شد در همه. آمریکا و اروپا دستور گفت: در حال حاضر در اوایل این هفته آن را در مقیاس پایین در امریکا مشارکت در ورزش و تغییر آن درآمده است. خبر می آید بر روی پاشنه از دیگر مته لغو با نروژ تماس دیگر ناتو ورزش همه به خاطر ترس از coronavirus.

پس چه کل این وضعیت به ما می گوید در مورد اتحاد را تعریف کند و اهداف ؟

دلایل منطقی

اجازه دهید روشن است: ناتو هنوز لغو مدافع اروپا در سال 2020 است. و نه ما را از جیبش از این رویداد در حال حاضر حداقل. در عین حال این را به خوبی ممکن است اتفاق می افتد تحلیلگران و مقامات نظامی سابق گفت RT. “من تعجب نمی کنم اگر این تمرینات به تعویق افتاد برای چند ماه” سابق پنتاگون رسمی مایکل معلوف گفت: در حالی که یک بازنشسته آمریکا نیروی هوایی سرهنگ کارن Kwiatkowski معتقد بودند آموزش می تواند یا با تاخیر و یا حتی لغو در دسترس نباشد.

و کشورهای غربی ممکن است دلایل خوبی برای این حرکت از آنجا با توجه به Kwiatkowski سربازان ممکن است مورد نیاز در صفحه اصلی که در آن آنها می تواند کمک به cordoning از مناطق قرنطینه و یا اجرای حکومت نظامی و کنترل داخلی جنبش جمعیت به عنوان بخشی از یک حالت اضطراری است.

همچنین در rt.com این است که چگونه شما گسترش وحشت! اوهایو رسمی backtracks در ادعای 100k مردم در دولت در حال حاضر حمل coronavirus

اگر این وضعیت با بیماری کشنده است که در حال حاضر ادعا کرد که جان هزاران نفر را در سراسر جهان آلوده به بیش از 140 ، 000 نفر در سراسر جهان بدتر مقامات ممکن است نیاز ارتش برای مهار تنش های اجتماعی و همچنین بازنشسته سرهنگ معتقد است.

“دولت کاهش یافته است و هم به مراتب کمتر از آنچه که این بیماری همه گیر در حال حاضر تحویل داده است. و این ترس است که به احتمال بسیار زیاد اولیه ترس از دولت ها از جمله دولت ایالات متحده و به همین دلیل هیچ کس می خواهد خود را ملی نیروهای نظامی در خارج از کشور ورزش در این زمان است.”

جدای از آن سربازان بازگشته از خارج از کشور آموزش می تواند خود را یک خطر سلامت به خصوص اگر آنها دوباره از اپیدمی زده مناطق. “چه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که به نگه داشتن همه منجمد به جایی بنابراین ما سعی خواهد کرد برای حفظ چرخش به حداقل برساند. است که یکی دیگر از دلایل چرا شما می خواهید برای دیدن حداقل تمرینات چرا که همه این حرکت مردم در اطراف خواهد شد که بالقوه از گسترش ویروس” معلوف توضیح می دهد و اضافه کرد که اگر هر یک از ما پرسنل فرستاده شدند به اروپا برای ورزش آنها را به “رفتن را از طریق اجباری دو هفته” قرنطینه.

آمادگی?

مشکل دیگری نیز ممکن است که ناتو و ارتش به نوبه خود ممکن نیست و کاملا آماده برای مبارزه با حتی یک شبیه سازی مبارزه در مواجهه با یک خطر بسیار واقعی — هر دو از نظر تجهیزات و روانشناسی.

همچنین در rt.com نروژ لغو ناتو در قطب شمال سرد پاسخ تمرینات بیش از coronavirus تهدید

نیروهای نظامی ایالات متحده “را دریافت آموزش در جنگ بیولوژیکی و تجهیزات که” معلوف گفت: اعتراف به این که او مطمئن است اگر “این تجهیزات کافی برای مبارزه با کروناویروس در میدان جنگ در محیط زیست” تنها به دلیل Covid-19 چیزی است که آمریکا هرگز در برخورد با قبل.

وحشت آوردن شهروندان عادی زمانی که آنها شنیدن اخبار در مورد این بیماری به طور مداوم را در زمینه های جدید ممکن است به نوبه خود موثر بر سربازان و همچنین Kwiatkowski یادداشت ها. “آماده بودن برای میدان جنگ سموم نیست همان آماده بودن به عنوان یک سرباز برای چیزی که در حال حاضر در پشت خطوط دشمن و حتی در خانه خود در شهر… عامل ترس واقعی است شاید بیشتر از ترس است که بخشی از زندگی رزمی.”

یکی دیگر از چیزی است که هر آموزش از این مقیاس به احتمال زیاد به شامل تعداد زیادی از جلسه و صحبت کردن و دست دادن در بخشی از ناتو بالای برنج که مسلما اغلب در سال های گرگ و میش. این بدان معناست که آنها به طور بالقوه در معرض خود را به یک خطر عفونت — و این است که احتمالا چیزی است که آنها بسیار می خواهم برای جلوگیری از سرگئی Mikhailov یک عضو ارشد در موسسه مطالعات استراتژیک (ریسی) معتقد است.

همچنین در rt.com چگونه بسیاری از #DefenderEurope نیروهای آن را برای پاک کردن درختان افتاده از جاده ؟ ما و سربازان انگلیسی کلاس نشان می دهد!

“آنها به خوبی می تواند تماس خاموش دریل اگر آنها را در نظر بگیرید اطلاعات در مورد خطر عفونت برای کلیه کارکنان در اروپا, واقعی,” او گفت: RT.

مشکلات تصویر

ارسال سربازان به ظاهرا بیماری گرفتار مناطق بدون هیچ دلیل واقعی نیز می تواند به خوبی به نوبه خود از یک روابط عمومی فاجعه برای رهبران غربی. “در مدرن ما صلح آمیز بار یک ایده از عمد قرار دادن سربازان سلامت و حتی زندگی در معرض خطر به سختی خواهد بود مورد استقبال” میخائیل Khodarenok یک سرهنگ بازنشسته در دفاع هوایی و نیروهای سابق ستاد افسر گفت RT. “عمومی هر دو در غرب و در شرق به سختی درک و قبول آن” او هشدار داد.

این تحلیلگر نظامی گفت که واشنگتن و متحدان آن خواهد بود بسیار تمایلی به چنین ریسکی را پس از آنها باید به در نظر گرفتن انتخابات مفاهیم و احساسات است که تبدیل همه مهم تر پیش از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در خاص است.

علاوه بر در نظر گرفتن تصویر خطرات بیش از یک رویداد است که تا حد زیادی طراحی شده به عنوان چیزی غیر از یک غول شیرین کاری روابط عمومی در وهله اول را شکست آن هدف Mikhailov معتقد است. که نه به ذکر است که آموزش به احتمال زیاد موفق به رسیدن به آن هدف واقعی است که مسلما به یاد جهان (و غربی در وهله اول) مورد ممکن است و اهمیت اتحاد در حال حاضر به عنوان دنیای دلچسب با coronavirus نگرانی به هر حال.

همچنین در rt.com مرکل & Stoltenberg اسلم پاکسازی را “مغز مرده ناتو’ نظر اصرار دارند شایعه از بلوک مرگ تا حد زیادی اغراق آمیز

“چنین یک رویداد باید القای اعتماد به نفس در متحدان و تحت فشار قرار دادن دشمنان” او توضیح داد:, و اضافه کرد که در حال حاضر ناتو متحدان بالقوه و دشمنان بیش از حد مشغول مبارزه با این بیماری همه گیر. معلوف همچنین معتقد است یک اپیدمی جهانی است و زمان بد برای نشان دادن قدرت یک یا برتری.

“کروناویروس یک مشکل جهانی,” او گفت:. “مردم چیزهای دیگر در ذهن خود مانند بقا و مواد غذایی است. کل کشور در حال خاموش کردن و رفتن به حالت انزوا… آن چیزی است که جلب توجه مردم است و نه نظامی برای انجام یا عدم انجام تمرینات است.”

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de