‘عمیقا خجالت’: جک گریلیش معذرت خواهی پس از حادثه (تصویری)

استون ویلا کاپیتان جک گریلیش است عذرخواهی کرد و پس از او عکس گرفته شده در صحنه از یک تصادف ماشین در روز یکشنبه پس از یک خودرو بنا به گزارش متعلق به او گفته می شود سقوط به اتومبیل های پارک شده در سلیهولل.

گریلیش را نابخردانه شب بیرون آمد صرف ساعت پس از او تا به حال نوشته شده از یک پیام در رسانه های اجتماعی اصرار طرفداران به ماندن در خانه در انگلستان coronavirus مستند.

خود را بی احتیاطی منجر به او را جریمه و منظم توسط این باشگاه با جریمه خود را اهدا شده به دانشگاه و بیمارستان خیریه در بیرمنگام.

در روز سه شنبه گریلیش در زمان به رسانه های اجتماعی به عذرخواهی برای اقدامات خود را.

“من فقط می خواهم به انجام سریع پیام تصویری برای گفتن, چگونه به شدت خجالت من از آنچه اتفاق افتاده است این آخر هفته” را آغاز کرد.

“من می دانم که آن زمان دشوار برای همه در لحظه ای که قفل شده در داخل خانه برای مدت طولانی.

“من فقط یک تماس از یک دوست درخواست به دور خود را و من ابلهانه موافقت به انجام این کار.

“من نمی خواهم کسی را به اشتباه همان است که من.

همچنین در rt.com استون ویلا آس جک گریلیش متهم از توفنده به اتومبیل های پارک شده تنها چند ساعت پس از تماس برای هواداران به ماندن در خانه

“بنابراین من بدیهی است که همه می خواهیم به ماندن در خانه و پیروی از قوانین و دستورالعمل ها از آنچه ما خواسته شده است به انجام. من برای یک واقعیت است که من انجام می شود که در آینده نزدیک در حال حاضر و مثل من گفت: من از همه می خواهیم به انجام همان.

“من امیدوارم که هر کس می تواند من را قبول عذرخواهی و ما می تواند حرکت کند از این و امیدوارم در آینده نزدیک ما می تواند با بهره گیری از خودمان را دوباره پس از این همه آب پز را بیش از.”

پلیس با حضور در صحنه در روز یکشنبه پس از گزارش می دهد که در یک محدوده رور کارت سقوط کرده بود به دو اتومبیل پارک شده باعث آسیب.

همچنین در rt.com ‘شما باید به نمایشگاه’: منچستر سیتی در Gundogan تماس برای لیورپول به اهدا می شود به عنوان بازیکنان تماس برای coronavirus وضوح

West Midlands Police اظهار داشت که راننده خود را ترک کرده بود جزئیات با یک عضو و خواهد بود سوال توسط پلیس در تاریخ بعد.

بیانیه ای از استون ویلا گفت: “استون ویلا نا امید است که یکی از بازیکنان ما را نادیده گرفته و دولت را ارشاد در ماندن در خانه در طول coronavirus بحران است.

“باشگاه کاپیتان جک گریلیش پذیرفته است که او تصمیم به ترک خانه اش اشتباه بود و کاملا غیر ضروری است.”

همچنین در rt.com بنابراین اگر چه رونالدو مسی. در حال گرفتن کاهش پرداخت? آن زمان فوتبال را مضحک دستمزد حباب پشت سر هم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de