Deepfakes برای من نه برای تو ؟ بلومبرگ مبارزات انتخاباتی, انتشار, تغییر, تصویری از شرجی و بحث عملکرد

میلیاردر نامزد حزب دموکرات مایکل بلومبرگ منتشر کرده است doctored تصویری نشان دادن رقبای خود را زده خنگ با درخشندگی خود را پس از به طور گسترده ای panned بحث عملکرد. آنقدر برای رسانه های اجتماعی جنگ بر جعلی ویدئوها…

این کلیپ نشان می دهد که از خود راضی بلومبرگ به چالش کشیدن دیگر نامزدهای خود را برای مطابقت با فراست کسب و کار. “من تنها در اینجا من فکر می کنم که همیشه شروع یک کسب و کار است. این است که عادلانه است ؟ ” او می پرسد در کلیپ های ارسال شده به توییتر در روز پنج شنبه. به عنوان دوربین های کاهش از یک چهره بهتزده به دیگری برای 20 ناراحت کننده ثانیه صدای جیرجیرک تأکید رقبای خود را’ شکست مطلق برای جمع اوری هر چالش به حقیقت.

تنها مشکل ؟ این ویدئو شده است فریب آمیزی ویرایش و نه صرفا به اضافه کردن کریکت-chirp موسیقی متن فیلم. کسانی که تا به حال تماشا بحث ممکن است به دور از تماشای این کلیپ بی اطلاع است که در زندگی واقعی بلومبرگ چالش شد و پس از کمی بیش از یک ثانیه سکوت قبل از نامزد خود اجازه دهید از خود راضی “OK” و راه اندازی شد و به دفاع از خود برنامه های آموزشی به عنوان شهردار.

بلومبرگ مدافعان با عجله به استدلال می کنند که تغییر و تصویری به وضوح یک شوخی – a ‘مم’ به بچه ها می گویند ممکن است – اما حزب دموکرات رهبران خواستار حذف فیلم ها به مراتب کمتر است. مجلس نانسی پلوسی دستور سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای حذف یک کلیپ از او بارها و بارها پاره کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در نقاط مختلف در طول دولت از آدرس اتحادیه در اوایل این ماه به عنوان مثال حتی اگر این کلیپ به وضوح به معنای واقعی کلمه گرفته شده است. در حالی که سیستم عامل حاضر به خراب کردن که خاص تصویری برخی از نسخه های قبل, تغییر, کلیپ پلوسی آهسته به او ظاهر می شود مست شد از حذف Facebook.

همچنین در rt.com یوتیوب ممنوعیت گمراه کننده انتخابات ویدئوها, ‘birther’-esque نظریه و deepfakes… فقط در زمان برای آیووا اولیه

با توییتر و یوتیوب و هر دو شعار سرکوب “مربوط به انتخابات disinfo” در ماه گذشته بلومبرگ به تاخت و تاز کردن به ویدئو ویروسی به نظر می رسد به سقوط مستقیما به منطقه ممنوعه. توییتر قوانین جدید تماس برای برچسب “مصنوعی و یا دستکاری” مطالب “بینایی یا شنوایی اطلاعات است که اضافه شده و یا حذف شده” در حالی که یوتیوب اعلام کرد یک پتو ممنوعیت deepfakes در اوایل این ماه. در حالی که بلومبرگ تصویری نمی کند کاملا به سطح افزایش یک deepfake – آن را به دیگر نامزدهای سکوت جای خود را به کلمات استفاده می شود به آنها نگاه بد – آن را قطعا فریبنده.

پاسخ دهندگان در رسانه های اجتماعی اشاره کرد که بلومبرگ انجام شد دقیقا چه ماساچوست سناتور الیزابت وارن – یکی از سابق نیویورک شهردار ترین, سوراخ کردن بدن, منتقدان در بحث مرحله – پیش بینی کرده بود او را فراموش: weaponizing مبارزات انتخاباتی خود جنگ قفسه سینه به حافظه سوراخ چه بود به طور گسترده ای به عنوان یک دلتنگ عملکرد.

وجود سیل تهمت مقایسه از جمله “رای آبی مهم نیست که” استاندارد حامل که امیدوار بودیم آنها می تواند نگه دارید بینی خود را و رای بلومبرگ اگر آن را به معنای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

دیگران بیشتر بود بلانت در مخالفت خود را شگفت زده کرد که توییتر را ترک کرده بود این ویدیو جعلی تا از بلومبرگ کاهش یافته بود آن را در وهله اول.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی