‘عمیق ترین بحران تا کنون’: Covid-19 اثر را در خطوط هوایی کوتوله 9/11 خرید اینترنتی می گوید: صنعت

Coronavirus را ویران کرده است شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان و حتی بیشتر از پس از 9/11 بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) در گفت و هشدار داد که هوایی را در مجموعه ای به از دست دادن حداقل 250 میلیارد دلار.

“شرکت های هواپیمایی به شدت در تلاش برای زنده ماندن در سخت ترین زمان قابل تصور” گفت: IATA مدیر عامل Alexandre de Juniac. “ما مردم و تجربه برای دیدن این طریق. اما برای اینکه کاملا صادقانه ما پول ندارد.”

تقاضای جهانی برای پروازهای کاهش 14.1 درصد در ماه فوریه نسبت به مدت مشابه در سال 2019 در “شدیدترین کاهش در ترافیک پس از 9/11.” رها کردن سوخت بود هر دو با ترس بیش از Covid-19 و با تلاش های دولت برای جلوگیری از گسترش ویروس با محدود کردن مسافرت های بین المللی.

همچنین در rt.com بریتیش ایرویز تعلیق تمام پرواز از لندن دومین فرودگاه گاتویک

“برای حامل در آسیا-اقیانوس آرام کاهش 41 درصد است. و آن را تنها به رشد بدتر است. بدون شک این بزرگترین بحران است که این صنعت تا به حال رو” د Juniac گفت.

این صنعت موقعیت همچنان به سرعت به وخامت و پیش آگهی در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر تیره و تار. در اوایل ماه مارس IATA برآورد درآمد از دست رفته از coronavirus می تواند $113 میلیارد دلار است. در پایان ماه آن گفت که از دست دادن خواهد رسید حداقل 250 میلیارد اصرار دولت بلافاصله به حمایت از این صنعت است.

Coronavirus همه گیر است که تا کنون رسیده بیش از 965,000 مورد تأیید و باعث بیش از 50,0000 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

همچنین در rt.com $6 تریلیون ‘بسته نجات,’ غیرقابل تحمل کمکهای مالی و buybacks: خم شدن در اینجا آن را دوباره می آید!

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im