ویروسی شیوع آوردن چین ادعا کرده است بیش از 2 ، 000 زندگی – اکثریت قریب به اتفاق در هوبئی استان, کانون بیماری – با توجه به آخرین آمار شمارش. بیش از 75 ، 000 مردم آلوده شده است به تاریخ.

مقامات بهداشت در هوبئی گزارش 132 جدید مرگ و میر در روز سه شنبه افزایش قابل توجهی از 93 را تایید کرد روز قبل. با این حال حتی به عنوان مرگ و بیماری عوارض همچنان به صعود در چین و جاهای دیگر بیش از 13000 بیماران بهبود یافته اند از سرایت از جمله برخی از 8,000 در هوبئی.

همچنین در rt.com روسیه به طور موقت ممنوعیت تمام بازدید کنندگان چینی در میان coronavirus اپیدمی

در حالی که این دو را تایید کرد coronavirus بیماران در روسیه هر دو شهروندان چینی را بازیافت و به تازگی از بیمارستان مرخص مسکو روز سه شنبه اعلام کرد یک سفر ممنوعیت اتباع چینی به دنبال ورود به روسیه برای کار گردشگری و یا خصوصی دیگر اهداف است. این محدودیت را به اجرا در اواخر این هفته.

به منظور “کاهش جهانی کمبود” برخی از لوازم مورد نیاز برای مبارزه با شیوع این بیماری سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که برخی از 12000 کیلوگرم دنده محافظ به زودی می تواند حمل به “اولویت کشور است.” تجهیزات ارسال خواهد شد به 21 سازمان ملل با توجه به که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus که اشاره کرد که حمل و نقل دوم به اضافی 106 کشور را دنبال کنید در هفته های آینده.

تایید موارد روی یک کشتی کروز قرنطینه در سواحل ژاپن را به شدت افزایش یافت 542 پس از تازه ترین دور از آزمایشات که پیدا 88 عفونت های اضافی. کشتی حامل برخی از 3,700 مسافران و تبدیل به بزرگترین کانون برای ویروس کشنده فراتر از چین است. حدود 300 آمریکایی ها تخلیه شدند از این کشتی روز دوشنبه در مواقع اضطراری پرواز مرتب توسط وزارت امور خارجه و در حال حاضر در قرنطینه. چهارده نفر از آنها پس از آزمایش مثبت برای این بیماری هر چند آنها نشان داد هیچ نشانه ای در پرواز به آمریکا بودند و جدا از بقیه مسافران است.

همچنین در rt.com Coronavirus عفونت های سه گانه در بوش کروز قرنطینه در ژاپن با هزاران نفر از مسافران در گیر ‘شناور زندان’

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی