پیشنهاد برای صلح در خاورمیانه رونمایی توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی شرایط که تحت آن یک دولت فلسطینی ممکن است به رسمیت شناخته شود. RT کنکاش در 180 صفحه ‘معامله قرن’ برای دیدن آنچه که در داخل.

این “چشم انداز برای صلح و رفاه و آینده ای روشن تر” لوایح خود را به عنوان “بهترین و واقعی ترین و دست یافتنی ترین نتیجه برای طرفین” از سمت راست شروع. آن را می گوید که 700 یا تا مجمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه و 100-به علاوه قطعنامه شورای امنیت شکست خورده اند برای آوردن صلح در حالی که در سال 1993 اسلو چپ بیش از حد بسیاری از مسائل کلیدی حل نشده “از جمله موارد دیگر مرزها و امنیت پناهندگان و بیت المقدس.” مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز آدرس تمام این مسائل – که عمدتا توسط جانبداری با اسرائیل است.

امنیت

“یک راه حل واقعی را به فلسطینی ها تمام قدرت به حکومت خود را اما نه قدرت به تهدید اسرائیل” می گوید چشم انداز در آغاز. بنابراین هر دولت فلسطینی را به طور کامل غیرنظامی.

فلسطین نمی خواهد هر گونه حق “توسعه نظامی یا شبه نظامی قابلیت های” بدون اسرائیل تصویب. آن را نیز منع از هر گونه امنیت و یا ترتیبات دیپلماتیک با کشورهای دیگر بدون رضایت اسرائیل.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد یک راه حل دو کشور اسرائیل و فلسطین در ‘برنده فرصت برای هر دو طرف

اسرائیل حفظ حق “از بین بردن و نابود کردن هر گونه امکانات در کشور فلسطین است که مورد استفاده برای تولید سلاح های ممنوع و یا به صورت دیگر خصمانه اهداف” و حفظ کنترل بر “همه گذرگاه بین المللی به دولت فلسطین.”

همچنین به عنوان یک پیش شرط برای به رسمیت شناختن تشکیلات خودگردان فلسطین را مجبور به رها کردن همه در انتظار و یا برنامه ریزی شده اقدام قانونی علیه اسرائیل و آمریکا شهروندان خود را قبل از دادگاه جنایی بین المللی, دیوان بین المللی دادگستری و دادگاه.

مرز

در صفحه 45 چشم انداز معرفی “مفهومی, نقشه,,” پایه ای برای مذاکرات طراحی شده است که به آدرس “روح” از شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه 242 برخورد با سرزمین های فلسطینی که قبلا برگزار شده توسط مصر و اردن گرفته اما توسط اسرائیل در سال 1967 جنگ – یعنی کرانه باختری و غزه است.

این نقشه نشان دهنده ما مشاهده است که اسرائیل نه از نظر قانونی ملزم به ارائه فلسطینی ها با 100 درصد قبل از سال 1967 را به خاک چیزی “منطقی و قابل مقایسه در اندازه.” این نشان می دهد که یک دولت فلسطینی تقریبا به طور کامل محصور شده توسط اسرائیل به آدرس “امنیت مورد نیاز است.” همانطور که در بالا اشاره شد اسرائیل می شود برای حفظ کنترل بر فلسطینی در مرزهای.

کشیده شده به عنوان نقشه “اجتناب مجبور جمعیت انتقالات یا عرب یا یهودی” اغلب با ایجاد انکلاوها در نواحی متصل به بقیه توسط جاده دسترسی تونل یا overpasses. آن را پیش بینی “با سرعت بالا لینک های حمل و نقل” برای فلسطینی ها اما معلوم نیست چه این ممکن است معنی که هیچ گونه زیرساخت در حال حاضر وجود دارد در ایالات متحده است.

اسرائیل در حال حاضر گفت: این امر در واقع ضمیمه نوار در امتداد مرز اردن و دیگر مناطق به آن اختصاص داده شده توسط نقشه حق دور در حالی که مساله حل و فصل همه فعالیت در فلسطین و مناطق تعیین شده برای چهار سال به فلسطینی ها را انتخاب کنند.

اورشلیم

تقسیم توسط 1949 آتش بس بین اسرائیل و اردن و بیت المقدس شده است به طور کامل تحت اسرائیل کنترل از سال 1967. اسرائیل رسما ضمیمه تمام شهرستان – ادعای به رسمیت شناخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در دسامبر 2017, اما نه سازمان ملل متحد.

چشم انداز رفتار اورشلیم به عنوان سرمایه اسرائیل – البته با آزادی دسترسی به آن مقدس به تمام جوامع مذهبی و پیشنهاد فلسطینی پایتخت به “در بخش شرقی بیت المقدس واقع در تمام مناطق شرق و شمال امنیتی موجود مانع از جمله کفر Aqab شرقی بخشی از “شوعفاط” و اورشلیم و می تواند به نام قدس” و یا با این حال دیگری دولت فلسطینی خواسته (صفحه 21).

همچنین در rt.com حماس خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن از سرگرفته خواهد شد ‘تهاجمی’ بیت المقدس طرح ‘مزخرف’

پناهندگان

یکی از مقاوم ترین مسائل بوده است سوال از پناهندگان فلسطینی آواره از سال 1948. مغلوب ساختن پیشی جستن طرح ادعا میکند که “تقریبا به همان تعداد از یهودیان و اعراب آواره شدند توسط اعراب و اسرائیل جنگ” اما در حالی که یهودیان داده شد تابعیت و جذب شده توسط اسرائیل و فلسطینی ها شد “ظالمانه و طلبانه برگزار شد در برزخ به نگه داشتن جنگ در زنده” توسط همسایه عربی متحده است.

“باید وجود داشته باشد هیچ حق بازگشت و یا جذب از هر پناهندگان فلسطینی به دولت اسرائیل است.”

فلسطینی ها داده خواهد شد و یک انتخاب به دنبال تابعیت در فلسطین ادغام در کشورهای که در آن آنها در حال حاضر زندگی می کنند و یا اسکان در کشور سوم. یک “سخاوتمندانه اعتماد” تاسیس خواهد شد به پرداخت هزینه برای این.

هویج و چوب

خیلی از این سند در واقع در مورد مشوق های اقتصادی برای فلسطینی ها از جمله 95-صفحه نیمه دوم که میسازد پیشنهاد مغز متفکر با مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور Jared کوشنر و ارائه شده در سال گذشته در بحرین. جزئیات ارائه پیش بینی چگونه فلسطینی ها باید ساختار خود را از دولت, جامعه, اقتصاد, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و غیره.

همچنین در rt.com نتانیاهو: اسرائیل ارائه فلسطینی ‘مشروط’ & ‘محدود’ حاکمیت سرمایه جدید خواهد بود در اورشلیم

در مجموع فلسطینی وعده داده شده یک میلیون شغل جدید میلیاردها دلار در سرمایه گذاری به آنها را از فقر و دولت آنها می توانید تماس خود را – اگر آنها به توافق برسند به یک شکل عجیب و غریب از محدود حاکمیت است که تابع به منافع امنیتی اسرائیل; اسرائیل به عنوان دولت یهودی و رها همه ادعا به زمین آن را نگه می دارد; و سازماندهی مجدد خود و کل جامعه در امتداد خطوط غربی لیبرال دموکراسی است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و اسرائیل نتانیاهو را ستوده اند پیشنهاد به عنوان “معامله قرن” همه گروه های فلسطینی در حال حاضر محکوم کرد و آن را به عنوان مرده در هنگام ورود.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی