60 سال از داروخانه کارگر تبدیل شده است و اولین فرد ناشنوا در رکورد به ردیف یک اقیانوس از اتمام 3,000 مایل سفر در سراسر اقیانوس اطلس.

Mo اوبراین و خدمه همکار از جمله دختر خود فرود آمد در این جزیره کارائیب از آنتیگوا 49 روز بعد از تنظیم خارج از جزیره قناری لا گمرا در ماه دسامبر.

ورود خود را در اواخر روز پنج شنبه به وقت محلی باعث می شود آنها را در سریع ترین زن سه نفر برای تکمیل چالش.

خانم اوبراین گفت که او احساس “رها”.

اقیانوس قایقرانی جامعه است که مسئول نظارت بر اقیانوس, قایقرانی, پرونده تایید شده, برای اولین بار در جهان.

خانم اوبراین از Bojewyan Stennack در کرن ردیف 3,000 مایل (4,828 متر) از اقیانوس اطلس با دختر پرنده وات 32 از Mevagissey در کرن و دوست خود کلر Allinson, 45, از اخموته دوون.

سه نفر ردیف به صورت جفت به مدت چهار ساعت در شیفت پس از آن تا به حال دو ساعت استراحت در یک چرخه مداوم برای تمامیت Talisker ویسکی اطلس چالش است.

در علاوه بر این به دریازدگی تاول و محرومیت از خواب خانم اوبراین گفت “بسیار بسیار یک منحنی یادگیری” برای خدمه به مدیریت او ناشنوایی.

صحبت کردن در خط پایان در آنتیگوا او گفت: “من رها می شود در اینجا, اما من آرزو می کنم من هنوز هم وجود دارد بیش از حد. من کاملا آن را دوست داشتم.”

داروخانه دوا که معمولا با استفاده از لب خواندن برای برقراری ارتباط گفت: او در حال حاضر برنامه ریزی برای ردیف اقیانوس آرام. “چرا که نه ؟ من یک هفته به حمام و برخی از لباس های تمیز” او شوخی.

سه نفر را برجسته شامل دیدن حیات وحش از جمله orcas کوسه و ماهی پرنده که Ms Allinson به عنوان “کاملا خیره کننده… خیره کننده”.

Ms وات گفت که او احساس “عالی اما بسیار لرزان” به به پشت بر روی زمین خشک.

قبل از او مجموعه ای خاموش, او گفت که او و مادرش ناشنوایی عمیق بود که “یک بیت از یک کابوس” به عنوان قایقران “تکیه زیادی بر شنوایی خود را”.

پاروزنان نه چهره یکدیگر در قایق به طوری که او نه می تواند یک مکالمه در حالی که در oars – و خانم اوبراین و دختر او تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به برقراری ارتباط بدون وحشت.

“او به شما می گویند, ‘جلوگیری از پارو’ یا ‘پشت دست و پا زدن’ یا ‘فقط ردیف در سمت چپ خود را’… من نمی شنوید تا زمانی که من هستم خیلی دیر و پس از آن او شروع به فریاد در من… این تقریبا ترسناک” خانم اوبراین گفت: در طول آموزش.

Ms وات به تازگی واجد شرایط پرتونگار گفت: “شما تکیه زیادی بر شنوایی خود را هنگامی که شما در حال پارو زدن.

“اگر ما در حال رفتن در یک طوفان و قایق ما در حال رفتن به واژگون شدن شما خواهد [معمولا] فریاد طریق به مردم در این هوا تنگ کابین به ماندن در داخل. اما شما نمی توانید ارتباط برقرار کنید هر چیزی شبیه به آن با مادر است.

“ما فقط به انجام بهترین های ما. ما باید برخی از سیگنال های دست است که برخی از چیزهایی. و اگر او را در کابین در آب و هوای طوفانی او نمی آید مگر اینکه ما به او بگویید.”

تنظیمات دیگر این تیم تا به حال به را شامل Ms وات و خانم آلیسون نیاز به توقف قایقرانی برای بیدار کردن خانم اوبراین برای شروع شیفت او چرا که او نمی شنوند ساعت زنگ دار. “هنگامی که او خواب او خواب” Ms وات گفت.

“هر چالش شما ممکن است فکر می کنم که شما ممکن است روبرو می شوند در یک قایق ما نیز باید به فکر می کنم چگونه برای غلبه بر برای کسی که نمی تواند بشنود,” او اضافه شده است.

در یک پست وبلاگ خانم اوبراین گفت: این تیم نیاز به “طنز در فراوانی” برای تکمیل چالش اضافه کرد: “من اغلب mishear چیز و پاسخ با مسخره پاسخ اگر چه من مطمئن هستم که شوخ است – من مزخرف یا گیرنده ،

خانم اوبراین گفت: او می خواست به حال خوانده شده را علامت تبدیل 60 با انجام “چیزی بزرگتر چیزی بیشتر به چالش کشیدن” از دیگر حوادث استقامت او دارد و مانند یک ماراتن و یک موسسه خیریه چرخه در کنیا.

مادر از دو الهام گرفته شده بود به انجام این چالش پس از خواندن یک کتاب در مورد چهار یورکشایر زنان شد که قدیمی ترین زن و همه خدمه ناپدید شدند.

خانم اوبراین متولد شد و با عصب ناشنوایی اما تشخیص داده نشده.

“پدر و مادر من فکر می کردم به شدت خجالتی – آنها نمی انتخاب کنید تا که من با شنیدن” او گفت:.

او گفت: او ناشنوایی “است و من تحت تاثیر بسیار زیادی در بسیاری از راه” می شود و می تواند “بسیار منزوی”.

“افراد ناشنوا برداشت از زندگی,” او اضافه شده است. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من می دانم که من را متوقف خودم را انجام می دهند چرا که آن را بسیار دشوار است.”

خانم اوبراین تلاش برای مقابله با NHS سمعک هنگامی که او در نهایت آنها را در حدود سن 30.

آنها او تقویت شنوایی به 30 درصد از آنچه اکثر مردم می شنوند اما با disorientating سر و صدای پس زمینه.

اما پس از آن یکی از خدمه حامیان انعکاس مشترک, برش لبه تجهیزات خود از جمله یک میکروفون است که می تواند تنظیم شود به او کمک شنوایی از طریق بلوتوث.

خانم اوبراین با استفاده از یک برنامه بر روی تلفن خود را به طوری که آنچه او می خواهد بداند که آیا آن یک مکالمه birdsong و یا موسیقی است که به وضوح از هم جدا از سر و صدای پس زمینه.

این بدان معنی است که او می تواند بشنود مدرسان و تصویب دوره اجباری برای شرکت در اقیانوس اطلس ردیف.

خانم اوبراین است که یک تازه پارو زن برای 20 سال گفت: “crack فقط آن را انجام دهد” ذهنیت کمک کرده است و او برای غلبه بر مشکلات.

“این واقعیت که مادر من فوت کرد زمانی که او در 56 من احساس می کنم بسیار آگاه است که زمان می رود تا به سرعت و ما واقعا نیاز به انجام همه چیز در حالی که ما می توانیم” او گفت:.

“انگار چیزی در من است که فقط می گوید: آیا این عادی نیست رفتن به محل کار هر روز پرداخت وام مسکن خود را به خانه تماشای یک بیت از تلویزیون و یا هر چیز دیگری خود را معمول است.”

رکوردهای جهانی گینس ندارد جایزه ثبت در رابطه با معلولیت اما آن قایقرانی سوابق منابع هستند و تایید شده توسط اقیانوس قایقرانی جامعه – که می گوید خانم اوبراین اولین فرد ناشنوا به ردیف یک اقیانوس.

جامعه گفت: همانطور که از 14 ژانویه, 1,083 نفر ردیف یک اقیانوس از جمله حدود 440 خدمه که از اقیانوس اطلس عبور از شرق به غرب است.

انگلیسی ناشنوا انجمن تبریک خانم اوبراین در روز جمعه با یک سخنگو گفت: “Mo الهام بخش بسیاری از است و یک مثال از آنچه که افراد ناشنوا می تواند رسیدن به.”

خانم اوبراین “رویاهای” دستاورد او ممکن است تشویق ناشنوایان انجمن را وارد کنید همه ناشنوا خدمه به چالش بکشد.

“من فقط احساس می کنم آن را به مردم نشان میدهیم که آنها می توانند همه چیز… هر چه ناتوانی می کردم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im