کشنده جدی: UFC fighter سنبله ‘آلفا زنجبیل’ Carlyle دون طاعون, دکتر, ماسک برای رمان وزن در نگاه

UFC ورزشکار پروزن سنبله ‘آلفا زنجبیل’ Carlyle نشان داد او کشنده جدی پیش از جلسه خود را با لایحه Quarantillo شنبه شب – پوشیدن یک طاعون, دکتر,’ ماسک برای faceoff در UFC را Apex مرکز در لاس وگاس.

به عنوان UFC همچنان به رول از حوادث در میان Covid-19 گیر مبارزان هنوز هم در معرض دقیق چک های بهداشتی و اجتماعی-فاصله اقدامات که در آن ممکن است.

که گسترش به رزمندگان با پوشیدن ماسک در سنتی خیره فراز – و در روز جمعه در سن دیگو جنگنده Carlyle خود را پیچ و تاب و در مجموعه مقالات با شیطانی سیاه و منقار-نوع ماسک یادآور آن فرسوده توسط طاعون پزشکان برای چندین قرن.

Carlyle, 27 به دنبال ساخت خود قابل توجه UFC اولین بار در ماه فوریه هنگامی که او را متوقف Aalon کروز پس از فقط 80 ثانیه است.

Carlyle رفت ویروسی برای antics خود را قبل از مبارزه با ساخت چهره به دوربین به عنوان گوینده بروس بافر معرفی او – و سپس شکستن را به یک هرزه درایی.

‘آلفا زنجبیل” است که در پنج مبارزه win streak رفتن به جلسه با Floridian جنگنده Quarantillo – و به دنبال انتخاب کنید تا یک 10th حرفه ای برنده در چه خواهد بود 11th خود را مبارزه با.

UFC قرار دادن در شنبه شب کارت – عنوان با سبک درگیری میان قهرمان سابق Tyron Woodley و گیلبرت سوختگی – از خود را بسیار خود APEX مرکز در لاس وگاس برگزار داشتن سه رویداد در جانشینی سریع در جکسون ویل فلوریدا در هفته های اخیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de