مرگبار چاقو حمله در جنوب فرانسه مورد بررسی توسط ضد ترور دادستان

مردی که به کشته شدن دو نفر و مجروح شدن پنج نفر در جنوب شرقی شهر فرانسه از رمانسسورایسر تا به حال هدف “به طور جدی اخلال در نظم عمومی از طریق ارعاب یا ترور” ضد تروریسم دادستانی گفت.

مشکوک یک ایرانی در سی سالگی خود را که تاسف زندگی در یک کشور از “كافران” با توجه به دست نوشته ها و اسناد موجود در خانه خود را. مجرم ادعا رفت و در یک سلاح سرد ولگردی و قانونی شکنی در صبح روز شنبه هنگامی که ساکنان شهر قفل شده است و با توجه به شیوع کروناویروس شد برای خرید مواد غذایی.

او رفت و به یک مغازه توتون و تنباکو که در آن او با حمله به صاحب و همسرش. او پس از نقل مکان به یک قصاب فروشگاه که در آن او برداشت جدید چاقو, شهر, شهردار, Marie-Hélène Thoraval به خبرگزاری فرانسه گفت. او با چاقو به یک مشتری وجود دارد و زد بر روی خیابان حمله به مردم در خارج از یک نانوایی.

فرانسه جایگزین ارزشیابی دوزبانه گزارش مرد اعتقاد بر این است که فریاد “الله اکبر” در حالی که شارژ قربانیان خود را. زمانی که پلیس وارد او دعا در زبان عربی بر روی زانو های خود را در پیاده رو. او از پلیس که او را به “کشتن او” BFMTV به نقل از دیوید اولیور Reverdy معاون وزیر ملی از داد-پلیس.

“تحت این شرایط ملی مبارزه با تروریسم دادستانی تصمیم به باز کردن یک بررسی” مقامات گفت: اما این پرونده هنوز به تعیین خواهد شد به عنوان یک عمل “تروریسم است.”
مظنون است که در بازداشت پلیس و دو نفر از زخمی ها در شرایط جدی در بیمارستان است. یکی از آشنایان خود را نیز دستگیر و با توجه به دادستان.

همچنین در rt.com مسلح طوفان پاریس, مسجد, زخمی شدن حداقل 1 و فرار از صحنه

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im