چین دچار آن مرگبارترین روز پس از شیوع کروناویروس شروع با 38 مربوط به مرگ و میر ثبت شده است. سازمان بهداشت جهانی (WHO) تنظیم شده است به بحث در مورد اعلام اورژانس بهداشت جهانی.

ثبت مرگ و میر

سی و هشت جدید مرگ و میر در چین گزارش شده طی 24 ساعت مارک مرگبارترین روز پس از شیوع این بیماری آغاز شد و در ووهان. این ویروس در حال حاضر به هر منطقه در چین, کشتار 170 در سراسر کشور.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در چین شروع به پریدن کرد به 7,711 در حالی که اضافی 81,000 مردم در زیر مشاهده است.

ویدئوها از چین نشان می دهد خیابان های خالی و خاموش مراکز خرید با مردم ترس داخل به سرعت در حال گسترش عفونت است.

در حالی که تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری در پکن است و قرار است در 16 شهر در مستند آنچه را که در اصل تبدیل به یک قرنطینه از ده ها میلیون نفر از شهروندان است.

همچنین در rt.com شهر تبدیل به شهر ارواح: نگاهی به داخل مهر و موم کردن ووهان در میان شیوع کروناویروس در چین (تصویری)

حالت وحشت… ؟

در روز پنج شنبه و هند و فیلیپین تایید اولین مورد از coronavirus اضافه کردن به لیست از بیش از یک دوجین سازمان ملل در سراسر جهان که در حال حاضر به درمان بیماران آلوده.

ژاپن در روز پنج شنبه تایید کرد که سه شهروند تخلیه از ووهان باید آزمایش مثبت برای coronavirus حتی اگر دو نفر از آنها نشان داد که هیچ علائم در زمان. آن را مشکوک است که از یازده موارد تایید شده در ژاپن دو نفر قربانی انسان به انسان انتقال: یک راهنمای تور و راننده اتوبوس که نه در بازدید از چین به تازگی اما چه کسی آمد به تماس با یک گروه از گردشگران از ووهان.

“ما واقعا شرایط جدید,” ژاپنی وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت.

در کره جنوبی, ضد ویروس, برنامه موجب وحشت. سئول است به حمل و نقل حدود 700 شهروندان از چین و پس از آن آنها خواهد شد در انزوا به اطمینان حاصل شود هیچ کدام قادر به حمل ویروس. اما مردم محلی زندگی می کنند در نزدیکی پیشنهادی قرنطینه تسهیلات صحنه تظاهرات خواستار آن است که آسمان نگه داشته شود دورتر از مناطق مسکونی.

اورژانس بهداشت جهانی هشدار دوباره روی میز

اگر چه در ابتدا مردد به اعلام coronavirus شیوع بین المللی اضطراری رهبران این که تشکیل جلسه در روز پنج شنبه تصمیم می گیرید که آیا بحران است قبر به اندازه کافی. اگر آنها معتقدند که این بیماری همه گیر را دریافت خواهد کرد بهداشت جهانی وضعیت اضطراری.

گزارش از انسان به انسان انتقال این ویروس در سه کشور آلمان و ژاپن و ویتنام را وادار آژانس به تجدید نظر جهانی آن مفاهیم.

“این پتانسیل بیشتر گسترش جهانی است که چرا من به نام EC [کمیته اضطراری],” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus نوشت: در یک صدای جیر جیر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de