د-افراط گرایی رویکرد نیازهای اساسی نقد و بررسی’ – زندان افسران’ Association

زندان, افسران’ انجمن به نام ” اساسی “نقد و بررسی” از انگلستان را د-افراط گرایی برنامه.

دیو مریت پدر پل لندن قربانی حمله جک مریت گفت BBC Radio 4 فایل 4 است که “چیزی اشتباه رفتن” با سیستم فعلی.

پسرش حمله را محکوم تروریستی عثمان خان قبلا در دو دفتر خانه د-افراط گرایی برنامه.

دولت گفته است: “اقدامات سخت” برای مقابله با زندان افراط گرایی است.

اما Sudesh امان که مجروح عابران در یک حمله با چاقو در Streatham در ماه فوریه گزارش شده است که حاضر به تعامل با تلاش به نوبه خود او را به دور از خشونت است.

و علامت Fairhurst ملی صندلی از POA گفت: کسانی که شرکت در برنامه های دولت ممکن است رفتن “را از طریق حرکات” به “ما را فکر می کنم که آنها به پژوهشگران و بازسازی خود را و د رادیکالیزه”.

  • چگونه می توانم به شما deradicalise کسی ؟
  • چرا عثمان خان آزاد شده از زندان ؟

دولت گفت که بین ماه های ژانویه 2013 دسامبر 2019 تنها 3 درصد از مجرمین محکوم به تروریسم تحت قوانین رفت و به ارتکاب بیشتر جرم ترور.

آخرین آمار دولت نشان می دهد که وجود دارد 224 زندانیان در زندان که به اتهام جرائم تروریستی حدود سه چهارم از آنها در ارتباط با افراط گرایی اسلامی.

حدود 60 ترور مجرم در حال حاضر در حال مدیریت مشروط و خدمات در انگلستان و ولز است.

بسیاری از زندانیان ارائه خواهد شد سلامت هویت مداخله (HII) یک برنامه توسعه یافته با روانشناسان و کارکنان زندان و معرفی به زندان بیش از دهه گذشته است.

این است تکمیل شده توسط Desistance و متارکه برنامه (DDP) که می تواند ارائه شده به زندانیان و کسانی منتشر شده در مجوز.

با توجه به دفتر خانه آن است که “بخشی روانی بخشی ایدئولوژیک بخشی دینی”.

این طرح را مورد انتقاد قرار گرفته است زیرا پل لندن مهاجم خان شرکت در هر دو HII و DDP و در عین حال در ادامه به راه اندازی این حمله در پل لندن کمتر از یک سال پس از آزادی از زندان برای توطئه حملات تروریستی است.

نه HII و نه DDP دوره تحت هر رسمی ارزیابی روند. در کوتاه مدت نتیجه بررسی HII در جریان است و تا پایان سال آینده است.

‘به وضوح کار نمی کند’

آقای مریت گفت: Streatham و پل لندن حملات نشان داد که “چیزی اشتباه رفتن”.

او افزود: “چیزی است که به وضوح کار نمی کند اگر مردم بودن اجازه و رفتن خیلی زود پس از آن به ارتکاب جرائم جدی.

“چیزی که ما علاقه مند به اشاره است که جملات طولانی در خودشان هستند نه یک راه حل برای هر چیزی زیرا این زندانیان منتشر خواهد شد در نهایت.

“من فکر می کنم نکته مهم این است که گام های خود را به ادرس متخلف در حالی که آنها در زندان است.”

آقای Fairhurst افزود: “این سوال را باید پرسید: آیا ما در حال حاضر خرید و فروش با پویا?

“ما در برخورد با افرادی که به طور موثر سلول دارای جای خواب که رفتن را از طریق حرکات که ما را به فکر می کنم که آنها به پژوهشگران و بازسازی خود را و د رادیکالیزه?

“من می خواهم بگویم آن را بسیار آسان را به هر چیزی در یک زندان. ما نیاز به دستورالعمل سختگیرانه تر. اجازه دهید بازی با زندگی مردم است.”

وی با بررسی اساسی” از این طرح توانبخشی.

از آنجا که Streatham حمله دولت معرفی کرده است در قوانین اضطراری است که اطمینان حاصل شود مجرم محکوم به جرائم تروریستی را در حال حاضر به خدمت حداقل دو سوم از دوران حبس خود, قبل از اینکه واجد شرایط برای آزادی مشروط هیئت مدیره است.

مستقل از مؤلف تروریسم قانون جاناتان هال QC گفت فایل در 4 او نگران بود که توسط دیگر قانون پیشنهادی وادار کردن “خطرناک ترین تندرو زندانیان” برای خدمت به طول کامل از دوران حبس خود را بدون هر گونه امکان آزادی مشروط.

او گفت: “کسی را به زندان داشتن مرتکب یک جرم جدی و به خود می گویند” من کردم هیچ دلیلی برای اعتراف من متخلف برای رسیدگی به عوامل خطر و پس از 12 سال شاید به عنوان خطرناک به عنوان زمانی که آنها رفت.

“من امیدوار هستم که دولت را دوباره فکر می کنم در مورد کسانی که ممکن است عواقب.”

دولت گفت: “قوی نظارت و یا نظارت بر ترتیبات خواهد شد در محل برای همه مجرم پس از آزادی.

“ما سخت و جهان پیشرو اقدامات در محل برای جلوگیری از افراطی از زندانیان خود را گسترش ایدئولوژی سمی و دریغ نکنید به اقدام زمانی که مورد نیاز است.

“این کار این است که رهبری یک شبکه در سراسر کشور از مبارزه با تروریسم و متخصصان تعبیه شده در طول زندان و مشروط و خدمات در حالی که 29,000 کارکنان دریافت کرده اند, آموزش افزایش به نقطه نشانه هایی از افراط گرایی است.”

فایل در 4 اقدامات شدید: افراط گرایان می شود د-رادیکالیزه? در BBC Radio 4 روز سهشنبه 10 مارس در 20:00 و در دسترس پس از آن در بی بی سی برای تلفن های موبایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im