د Blasio برنامه ریزی کلان نیش عملیات برای گرفتن غیر قانونی fireworks فروشندگان پس از پر سر و صدا و اعتراض در نیویورک عمارت

شهردار نیویورک, بیل د Blasio تشکیل یک “آتش بازی نیروی کار” بیش از 40 افسران پلیس و آتش بخش پس از خشمگین ساکنان خواستار اقدام مشکل این صحنه پر سر و صدا اعتراض خود را در خارج از خانه.

در چه باید ضبط زمان بندی برای دولت شهرستان, de Blasio اعلام جدید fireworks واحد در روز سه شنبه کمتر از 24 ساعت پس از جمع عصبانی خواب محروم نیویورک جمع شده بودند در خارج از Gracie عمارت محل اقامت خود را به صدای خوک یا گراز و شاخ و برگرد موتور خود و با صدای بلند سخنرانی او در مورد مسئولیت مدنی و اهمیت خواب یک شب خوب.

نیروی کار را شامل “مخفی اقدام به خرید” و “نیش عملیات” و شامل 12 آتش مارشال, 10 افسران پلیس از این شهر اداره اطلاعات و 20 نفر از کلانتر اداره تحقیقات جنایی بر اساس یک شنبه مطبوعاتی. آن را به هدف “تامین کنندگان و توزیع کنندگان و دارندگان” هر دو در داخل و خارج از شهر است.

همچنین در rt.com ویدئو تکان دهنده نشان می دهد خنده مرد بزرگ پرتاب اتش در خواب فرد بی خانمان در هارلم (اخلال)

تصدیق او “مصرف به طور جدی” در “کیفیت زندگی مشکل و [به] سر و صدا مشکل” de Blasio همچنین هشدار داد که آتش بازی “می تواند خطرناک باشد.” در واقع یک ویدئو در گردش در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن کسی که حول زیادی روشن آتش بازی بر روی یک مرد بی خانمان در هارلم; دیگری را نشان می دهد کسی که روشنایی و پرتاب آتش بازی را در یک پنجره باز کنید که در آن آن را منفجر داخل خانه.

ما قصد داریم برای شروع یک نیش عملیات و دریافت این آتش بازی های غیر قانونی در پایه,” شهردار وعده داده شده خبرنگاران. “معنی در همه جا آنها فروخته شده در سراسر شهر نیویورک و حتی در جایی که آنها به فروش می رسد در کشورهای اطراف ما می دانیم که جریان به نیویورک است.

نیویورکی شده اند رنج می برند تحت شبانه آتش بمباران حدود یک ماه و بسیاری از آنها گرفته شود به رسانه های اجتماعی به تقاضا پاسخ چه کسی را در آوردن آنچه برای تلفن های موبایل مانند حرفه ای درجه مواد منفجره است. توضیحات طیف وسیعی از عملیات روانی برای بی ثبات کردن جوامع اقلیت ناراضی افسران پلیس در تلاش برای شهروندان تقاضای حضور خود را لغو ورزشگاه را نشان می دهد بر روی کامپیوتر کاربر از فروش خود را حرفه ای درجه مواد منفجره در cut-rate, قیمت, و یا بی پروا صاحبخانه توطئه برای جبران ضرر و زیان خود را به عنوان حباب مسکن میآید با استقرار این نوع از gentrification-با-آتش سوزی رایج در نیویورک در سال 1980.

آتش بازی های غیر قانونی در سراسر ایالت نیویورک و در حالی که بسیاری از محله یک سنت از تنظیم کردن چند اینجا و آنجا – معمولا به ارمغان آورد از کشورهای همسایه به جشن 4 جولای یا روز یادبود – تعداد مطلق و شدت این آتش بازی به نظر می رسد نیاز به یک مبلغ سرمایه گذاری قابل توجهی از پول نقد چیزی نیویورکی بسیار کوتاه پس از ماه های اقتصادی آتن و آسمان-نرخ بیکاری بالا. آتش بازی شکایات افزایش یافته است بیش از 320 درصد در این ماه با 8,967 شکایات گزارش شده که از روز شنبه نسبت به کل از 28 ژوئن 2019.

در حالی که de Blasio تلاش برای اطمینان بخشیدن به نیویورک که نیروی کار را تمرکز بر روی توری “ماهی بزرگ” فروش ترین آتش بازی به جای “بچه ها در گوشه ای” بسیاری از ساکنان شد طبعا در لبه مورد مفهوم بیشتر پلیس چرخش محله خود برای مشکل. NYPD تنها در هفته گذشته منحل آن لباس شخصی و ضد جرم واحد مجدد 600 پلیس به “محله محور” و کار پلیسی در پاسخ به سراسر کشور واکنش در برابر خشونت پلیس.

دیگران به خشم آمده بودند de Blasio را چنین اقدام سریع در آتش بازی مشکل احتمالا به این دلیل که ساکنان شهر او را نگه داشته و تمام شب شکایت – هنگامی که پای خود را-کشیدن بر مسائل دیگر (مانند پلیس پاسخگویی) شده است افسانه ای.

بسیاری از آنها بدبینانه است که هر چیزی را تغییر دهید استدلال که مردم تنها قادر به در آورد و توزیع حرفه ای و کلاس آتش بازی بدون گرفتن دستگیر شد پلیس. قطعا آتش نشانان گرفتار شده اند روشنایی خاموش آتش بازی های غیر قانونی در تاج ارتفاعات بروکلین و وجود دارد مقدار زیادی از فیلم در گردش نشان پلیس, تماشای disinterestedly به عنوان مردم محلی تنظیم کردن مقدار مضحک از آتش بازی

د Blasio همچنین اعلام کرد قصد دارد برای انجام “مختصر پنج دقیقه آتش بازی نشان می دهد” برای هر یک از پنج بخش نیویورک شروع ژوئن 29th, در همکاری با macy’s. معمول عظیم روز استقلال آتش بازی جشن لغو شد با توجه به همه گیر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de