#DCBlackout افشا و خنثی – دست پاچه ساکنان از ترس سرکوب پس از انفجار عظیم شنیده در واشنگتن دی سی

میان شورش در واشنگتن DC اطلاعات غلط در حال گسترش مانند آتش سوزی. پس از کاربران توییتر شنیده, انفجار در شهر آنها را متهم به سایت از پوشش یک بمب گذاری, زمانی که آنها در واقع در یک مجموعه تلویزیونی عکس.

شورش را تکان داد واشنگتن دی سی برای سومین شب متوالی در روز یکشنبه. اوباش از معترضان تبار در کاخ سفید و تاریخی سنت جان کلیسا نزدیک بود شعله ور مجموعه توسط arsonists. در میان گردانندگان سایت پلیس سلاح و کرک آتش بازی, برخی از کاربران توییتر گزارش شنوایی یک انفجار با صدای بلند حق خود را قبل از اینترنت و خدمات تلفن را قطع کرد.

وحشت به سرعت گسترش یافته است. اخباری از عظیم سرکوب پلیس و کاربران رسانه های اجتماعی بر عهده مقامات گرد شد تا هر کسی نقض شهردار موریل Bowser خود را تا 11 شب مقررات منع رفت و آمد. به عنوان آتش روشن شد در مقابل بنای یادبود واشنگتن تمام DC گارد ملی نامیده می شد به برقراری نظم.

یک تصویر گردش در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن شعله های آتش مواج از بمباران خرابه از ایران ظاهرا توجیه نگرانی از کاربران رسانه های اجتماعی. اما آن را به زودی نشان داد که این تصویر در واقع یک تصویر از Netflix سری ‘تعیین شده بازمانده.’

در این آشفته توده متهم توییتر حذف توییتهایی دربارهی این قرار است ‘خاموشی’ هنوز هشتگ #DCBlackout روند در ساعات اولیه صبح روز دوشنبه. اما در یکی دیگر از پیچ و تاب و به داستان توییتهایی تحمل هشتگ ناپدید شد از توییتر در زیر ساعت.

هیچ نشانه ای وجود دارد که هر نوع خاموشی رخ داده است در واشنگتن دی سی و چند جریان اصلی روزنامه نگاران گرفته اند به توییتر برای برطرف کردن شایعات. اما رسانه ها بیش از حد متهم شده است از ماندن در مورد سکوت خاموشی.

ناآرامی است و آب و هوای مناسب برای اطلاعات غلط به گسترش است. و پس از شش شب از خشونت در بیش از 75 شهرهای بزرگ بازگرداندن نظم و قانون به نظر می رسد یک راه طولانی خاموش نشده است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de