روز 1 آسانژ را به آمریکا استرداد شنوایی: آنچه شما نیاز به دانستن

باز استدلال ساخته شد و در اولین روز از ما استرداد شنیدن بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ با دادستان و مدعی خود را در معرض خطر نشت زندگی می کند در حالی که دفاع استدلال کرد که در مورد او بود که با انگیزه های سیاسی.

روز دوشنبه جلسه به طول انجامید شش ساعت از جمله معافیت و قاضی ونسا Baraitser شنیده استدلال از James Lewis کنترل کیفیت به نمایندگی از دولت آمریکا و ادوارد فیتزجرالد, QC, نمایندگی آسانژ.

روزنامه نگار حامیان انباشته خارج Woolwich تاج دادگاه با صدای بلند شعار برگزاری ‘رایگان آسانژ’ پلاکارد و باد vuvuzelas. در داخل دادگاه آسانژ نشسته پاک تراشیده با یک مدل موی جدید و استفاده از عینک و کت و شلوار خاکستری.

همچنین در rt.com پرچم فلسطین زرد جلیقه ناشناس ماسک: طیف گسترده ای از گروه های معترض پیوستن به تظاهرات در حمایت از جولیان آسانژ (عکس)

صحبت به جمع رسانه های افراطی پدر جان Shipton محکوم آنچه که او به نام “پیوسته کینه توزی” به کارگردانی او پسر توسط ایالات متحده و بریتانیا مقامات. وی تعیین شده توسط گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره شکنجه Nils sd times, که گفت که آسانژ شده بود در معرض طولانی مدت “شکنجه روانی.”

چنین بود تورم در حمایت از جولیان آسانژ در خیابان که سر و صدا از معترضان شنیده میشد از داخل دادگاه. این باعث آسانژ خود را به اظهار نظر در مورد سطح سر و صدا کرد و گفت که در حالی که او با قدردانی از حمایت و درک است که مردم “باید بیزارند” صدا بود و ساخت آن را سخت به تمرکز بر روی اقدامات.

روزنامه نگاران خود را نیز شکایت در توییتر که کیفیت صدا در دادگاه خوب نبود اگر چه این وضعیت به نظر می رسید به بهبود به این جلسه رفت.

زندگی در معرض خطر’

به عنوان استدلال کردم در جریان لوئیس ادعا کرد برای تعقیب که آیات ساخته شده توسط ویکی لیکس قرار داده بود مخالفان سیاسی و روزنامه نگاران در معرض خطر اما هیچ نام قرار, قربانیان ارائه شد.

لوئیس گفت: unnamed افراد را “ناپدید” پس از نشت اما بستری وجود ندارد که اثبات خود را در ناپدید شدن ارتباط بودند. او همچنین استدلال کرد که روزنامه نگاری بود و نه بهانه ای برای شکستن قوانین.

او گفت: پرونده آسانژ بود نمی آورد چرا که او تا به حال فاش شده “شرم آور و یا بی دست و پا” اطلاعات در مورد دولت آمریکا اما صرفا در مورد ویکی لیکس داشتن اتهام قرار دادن مردم در معرض خطر است.

لوئیس نیز ساخته شده است که ماده 10 کنوانسیون اروپایی حقوق بشر و تضمین آزادی بیان اعمال نمی شود در آسانژ را مورد.

همچنین در rt.com سابقه خواهد بود به نوعی به جولیان آسانژ به او فاسد شاکیان و قضات’ – کیم داتکام در استرداد دادگاه

استرداد ‘می تواند کشنده’

دفاع از Assange فیتزجرالد استدلال کرد که درخواست برای استرداد او شد با انگیزه های سیاسی و در نتیجه تشکیل یک نقض ماده 41 از سال 2003 انگلستان و آمریکا معاهده استرداد ارائه می دهد که استثنا در مورد جرم سیاسی.

فیتزجرالد استدلال کرد که جولیان آسانژ را در معرض خطر خودکشی اگر تحویل خواهد بود و در معرض “غیر انسانی و اهانت آمیز درمان” در زندان ایالات متحده. عواقب ناشی از استرداد می تواند کشنده”,” او گفت:.

برای تقویت این استدلال در برابر استرداد (که می تواند منجر به یک زندگی جمله برای Assange), فیتزجرالد مراجعه کننده به رییس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما تصمیم به رفت و آمد این جمله از همکار whistleblower چلسی منینگ و در سال 2013 تصمیم به محاکمه آسانژ ساخته شده بر این اساس است که ما نیز نیاز به تعقیب هر روزنامه که گزارش شده است که آیات خود را.

یک سخنگوی اوباما وزارت دادگستری بیان شد که در آن زمان که “اگر شما نمی خواهید به تعقیب روزنامه نگاران [در NYT برای مثال] برای انتشار اطلاعات طبقه بندی شده و سپس وجود دارد هیچ راهی برای محاکمه آسانژ.”

تهمت دخالت?

چه چیزی تغییر کرده است از آن دفاع معتقد است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد دفتر “موثر اعلام جنگ در تحقیقی روزنامه نگاران” و نام تجاری رسانه ها “دشمن مردم است.” تهمت می خواستم به یک مثال از آسانژ برای تضعیف دیگر خبرچین, او گفت:.

اما لوئیس همچنین گفت: کنگره جمهوری خواه دانا تبدیل نمایند بازدید آسانژ در سال 2017 و به او پیشنهاد کرد در ازای “خدمات شخصی” به مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبدیل نمایند مطرح از احتمال محاکمه, اما پیشنهاد عفو اگر آسانژ را شناسایی منبع 2016 DNC نشت که آسانژ حاضر به انجام. این تقویت دفاع استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محاکمه شد, انگیزه های سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند که این پیشنهاد عفو به آسانژ آمد از او.

آن است که قبلا گزارش شده است که آسانژ ارائه شده تبدیل نمایند “قطعی اثبات” در آن جلسه که روسیه نمی شد ویکی لیکس’ منبع برای DNC ایمیل نشت. ایمیل های آسیب دیده و هیلاری کلینتون در سال 2016 آشکار است که مبارزات انتخاباتی او تا به حال تبانی با ظاهرا بی طرف DNC در برابر همکار دموکراتیک مدعی برنی ساندرز.

همچنین در rt.com هر روزنامه نگار باید احساس سرما یخ زده دست در حال اجرا پایین ستون فقرات خود را’: آسانژ در لندن مورد بررسی در جدید RT doc

جاسوسی آمریکا

فیتزجرالد نیز اشاره کرد که آمریکا در جاسوسی آسانژ و نظارت جلسات خود را با وکلا در حالی که او ساکن در سفارت اکوادور در لندن که تشکیل یک نقض وکیل مشتری امتیاز.

او گفت که UC جهانی, یک شرکت اسپانیایی است که انجام شده امنیتی برای سفارت امضا کرده بود یک معامله با ترامپ میلیاردر حامی و کمک کننده Sheldon Adelson.

دفاع مدعی خلاف کاران شهادت بود که سفارت عملیات جاسوسی انجام شد در درخواست مستقیم از ما و ضبط و جمع آوری شد هر دو هفته و تحویل به سرویس های اطلاعاتی.

آنها همچنین ادعا کرد که ما حتی در نظر گرفته اقدامات به عنوان شدید به عنوان “آدم ربایی و مسمومیت” از بنیانگذار ویکی لیکس.

در نهایت فیتزجرالد گفت: این تصمیم به تعقیب یک فرد برای انتشار اسرار دولتی به عنوان “جاسوسی” است و “بی سابقه” در ایالات متحده است. در پایان این جلسه گفت که این دادگاه است که آن را “بسیار بعید” است که آسانژ را به شهادت این هفته است.

دادگاه موکول بعد مدت کوتاهی پس از 4 بعد از ظهر به وقت محلی و تنظیم شده است را در ادامه 10 صبح روز سه شنبه. تصمیم نهایی در آسانژ بالقوه استرداد است و انتظار نمی رود تا زمانی که ممکن است ،

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی