روسیه جنگنده MMA Magomed Ismailov غلبه نزدیک به 50 پوند وزن تفاوت به از بین بردن الکساندر Emelianenko در سنگین وزن مسابقه در سوچی, در پیروزی دوبله با مطبوعات به عنوان ‘دیوید شکست جالوت’.

پله تا از میان و به دور 49 پوند (22 کیلوگرم) را رقیب Ismailov با این وجود بار Emelianenko در طول خود در مرحله نهایی مسابقات قهرمانی مطلق Akhmat (نام مستعار) 107 در روسیه در دریای سیاه در رفت و آمد مکرر در شب جمعه.

Ismailov, 33, چیره و outworked 38 ساله Emelianenko در سراسر سه دور ترک جانباز شناخته شده به عنوان “Grim Reaper’ یک خون آلود ظروف سرباز یا مسافر قبل از اینکه داور در نهایت متوقف عمل در 3 دقیقه و 25 ثانیه از دور سوم به عنوان Ismailov راه اندازی زمین-و-پوند رگبار گلوله بر رقیب خود را.

کتک Emelianenko گزارش دچار شکستگی بینی در کبودی مواجه شد و بعد از انتقال به بیمارستان, اگر چه او تنظیم شده است برای بازگشت به پایگاه خود در گروزنی در روز شنبه.

Ismailov که بهبود یافته به 16-2-1 با این پیروزی گفت: داور باید پا در اوایل دور اول برای جلوگیری از ضرب و شتم او dishing از حریف خود را.

“من نمی خواهم که داور متوقف نمی مبارزه در دور اول. به نظر می رسید به من آن را در حال حاضر زمان برای متوقف کردن آن” جنگنده گفت.

Ismailov ادامه چشمگیر 11-مبارزه بدون شکست خط کشش و برگشت به 2014, اما نشانه های او نزدیک به پایان کار خود را پس از پیروزی او در برابر Emelianenko.

“حتی اگر من احساس می کنم از لحاظ جسمی خوب من به پایان دادن به زندگی حرفه ای من. من در حال حاضر 34,” او گفت:.

Emelianenko ارائه مطلب موجز ارزیابی کرد و گفت که “همه چیز می گذرد و این را منتقل می کند” همانطور که او دچار یک هشتم شکست در 37 حرفه ای MMA مسابقه.

کهنه است و برادر کوچکتر از سنگین وزن MMA افسانه, تبادل نظر Emelianenko, اما یک بحث شکل در میهن خود خدمت داشتن نانامی به بازی های مختلف در زندان از جمله تجاوز جنسی.

او در گذشته به نظر می رسد در یک مسابقه بوکس در ماه نوامبر در برابر روسیه powerlifter میخائیل Koklyaev در یک جلسه به طور گسترده ای در دوبله یک کار بیهوده و به پایان رسید که در یک طرفه پیروزی برای Emelianenko.

همچنین در rt.com Fedor Emelianenko خود مشکل برادر الکساندر: “من دعا او را در نهایت پیدا کردن خود را”

به این مناسبت با این حال از آن بود Emelianenko که خود را در طرف اشتباه از یک شکست سنگین به عنوان بخش از مطبوعات دارای برچسب Ismailov پیروزی به عنوان “دیوید ضربه جالوت.”

فوق العاده و با وجود این به شدت نامتوازن طبیعت از مرحله نهایی مسابقات Ismailov گفت Emelianenko در حال حاضر نشانه های او می خواست یک مسابقه برگشت و که او مایل به کمک مالی او را آرزو می کنم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی