دیوید هاکنی را چلپ چلوپ بازخوانی £23.1 متر در حراج

یکی از هنرمند انگلیسی دیوید هاکنی معروف ترین آثار, چلپ چلوپ, فروخته شده است برای £23.1 متر در ساتبی در لندن است.

خریدار شناخته شده نیست. آن را به حال شده است تخمین زده شده برای فروش برای £20m-£30m – و به پایان رسید تا رفتن برای £23,117,000.

نقاشی در هاکنی را به سبک مینیمالیستی به تصویر می کشد لحظه پس از یک غواص بازدید آب در یک لا استخر شنا.

آن است که به عنوان یکی از غرفه خارج پاپ تصاویر هنر قرن 20 است و یکی از سه نفر از آثار در کنار کمی ترشح و بزرگتر چلپ چلوپ.

  • این گروه جذبه هاکنی را به استخرهای شنا

یک چلپ چلوپ بزرگتر قرار دارد در لندن تیت بریتانیا در حالی که یک چلپ چلوپ کمی باقی مانده است در یک مجموعه خصوصی است و هرگز به نظر می رسد در بازار عمومی.

“این است که نه تنها نقطه عطفی در کار دیوید هاکنی را در آثار مفصل آن را نماد موسیقی پاپ است که تعریف یک عصر و همچنین به یک هویت بصری برای LA” اما بیکر رئیس ساتبی در هنر معاصر شب فروش در بیانیه ای گفت.

هنگامی که آن را قبلا فروخته شده به یک مالک خصوصی در سال 2006 در آن رفت و برای £2.9 m – a و سپس رکورد قیمت برای یک هاکنی کار – و آن باقی مانده است که خریدار تا به حال.

قبل از آن £1.9 m فروش شسته و رفته چمن نیز در سال 2006 تا به حال سابقه برای یک هاکنی.

از آن زمان به بعد علاقه رو به رشد در میان ثروتمند ترین ارزش-برگزاری سرمایه گذاری مزایای بالا پایان هنر معاصر دیده می شود قیمت حراج صعود.

این بود که نشان داده شده در یک سال 2018 حراج در حراج کریستی در نیویورک که در آن هاکنی پرتره از یک هنرمند (استخر با دو چهره) به فروش می رسد برای بیش از $90 متر (£70m) – حراجی رکورد در آن زمان برای یک کار توسط یک هنرمند زندگی.

آن را پس از مورد ضرب و شتم توسط $91.1 m (£70.3 m) فروش در سال 2019 از یک مجسمه توسط ما هنرمند پاپ, Jeff Koons.

در ماه مه سال 2018 هاکنی را به بزرگراه ساحل اقیانوس آرام و سانتا مونیکا به فروش می رسد برای $28.5 متر (£22m) – که بیش از دو برابر قبلی رکورد حراج برای هنرمند.

چلپ چلوپ قطاری از لحظه ای کوتاه فقط ثانیه پس از یک شناگر را شکسته و آرام سطح یک استخر.

نقاشی شخصیت اصلی در حال حاضر است و در عین حال غایب پنهان آواره آب. این کار یک مثال کلاسیک از هاکنی مادام العمر شیفتگی با بافت و ظاهر و عمق آب است.

چلپ چلوپ سری الهام گرفته شده بود زمان هاکنی صرف در لس آنجلس پس از فارغ التحصیلی اش از مدرسه هنر.

او برای اولین بار بازدید کالیفرنیا شهرستان در سال 1964. در بازگشت به لندن و بعد از آن سال او شروع به کار بر روی اولین استخر, نقاشی, عکس, هالیوود, استخر شنا, که ذهن $7.2 m (£5.6 m) در یک حراج در ساتبی در نیویورک در ماه نوامبر سال 2019.

در سال 1966 او رفت و برگشت به لس آنجلس نقل مکان کرد و به یک آپارتمان در این شهر است. آنجا بود که هاکنی در خورشید خیس محیط زیست ایجاد شده چلپ چلوپ نقاشی های بین 1966 و 1967.


Follow us on Facebook و یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im