دیوید هاکنی سهام منحصر به فرد هنر از نرماندی به عنوان “یک مهلت از اخبار’


دیوید هاکنی است که در مستند در خانه اش در نرماندی با سگ خود را یاقوت و دو تا از طولانی دستیاران JP و جاناتان.

او در باغ, ترین, روز, رسم, بهار بیداری خود را در اپل. در یک منحصر به فرد او است sharing 10 از تصاویر اخیر (از جمله یک انیمیشن) نه که هرگز قبل از منتشر شده برای همه ما را به لذت بردن از در این زمان دشوار همراه با افکار خود بر نقش هنر در زندگی است.

این هنرمند قبلا بازدید نرماندی در پاییز سال 2018 پس از نصب و راه اندازی خود را رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای در کلیسای وست مینستر. او فکر کرد که آن را می شود یک جای خوب برای طراحی و نقاشی ورود بهار چیزی که او می خواهم انجام می شود در حدود یک دهه قبل در شرق یورکشایر. این تصاویر نقاشی و سینما بودند که پایه و اساس یک نمایشگاه موفق در سال 2012 در آکادمی سلطنتی در لندن است.

او را به خود جلب نرماندی به دلیل آن ارائه طیف وسیع تری از شکوفه های سیب و گیلاس و گلابی و آلو درختان و همچنین زالزالک و blackthorn او قبل از رنگ آمیزی.

“ما دریافتیم این خانه با یک باغ بزرگ بود که ارزان تر از هر چیزی در ساسکس” او در نامه ای نوشت به من. آنها را خریداری و آن را بازسازی آن و ساخته شده است یک استودیو کوچک; و زندگی شده اند وجود دارد از اوایل ماه مارس.

“من شروع به نقاشی زمستان, درختان, جدید, اپل,” او گفت:. “سپس این ویروس آغاز شده…

“من در نقاشی زمستان, درختان که در نهایت پشت سر هم به شکوفه. این مرحله ما در حال حاضر. در ضمن این ویروس در حال رفتن دیوانه و بسیاری از مردم گفت: من نقشه های بزرگ بودند مهلت از چه قرار است.”

او با ارسال برخی از کار خود را در پیشرفت به دوستان است که او را منجر به انتشار یک تصویر از لاله ها برای, انتشار, است که او با عنوان: به یاد داشته باشید آنها نمی تواند لغو بهار. او در حال حاضر های نه بیشتر, همه نقاشی ها در چند روز گذشته.

“چرا من اپل نقشه ها دیده می شود به عنوان یک مهلت از خبر ؟ خوب واضح است که آنها ساخته شده توسط دست به تصویر می کشد تجدید است که در بهار در این بخش از جهان است.”

نکته این است که تصاویر او هستند محصول او به دنبال به طور مستقیم در طبیعت به تصویر می کشد و یا به نمایندگی از آنچه که او می بیند با انتقال او حسی واکنش از طریق انگشتان دست خود را بر روی کاغذ از طریق یک مداد به جای واسطه این فرآیند از طریق عکس.

تصاویر او یک رکورد از چگونه او منحصر به فرد است که تجربه واقعی از خود موضوع و فضایی که در آن وجود دارد. یک چشم مکانیکی دوربین مسطح از همه این فرد نکات دقیق وظریف.

“من قصد دارم برای انجام با من کار می کنند که من در حال حاضر به عنوان بسیار مهم است” او به من نوشت.

“ما از دست داده اند و تماس با طبیعت و نه ابلهانه که ما بخشی از آن را نه در خارج از آن. این را در زمان بود و پس از آن چه ؟ آنچه ما آموخته است ؟ من 83 سال از من خواهد مرد. علت مرگ تولد است.

“تنها چیز واقعی در زندگی, مواد غذایی و عشق در آن منظور فقط مثل سگ کوچک ما ruby. من واقعا به این باور دارم و منبع هنر عشق است.

“I love life.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im