دختر شهردار نیویورک de Blasio در بازداشت خشونت آمیز منهتن اعتراض – گزارش

به عنوان شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio خواستار صلح به بازگشت به شهر خود را در خیابان ها به نظر می رسد که دختر خود ممکن است بخشی از مشکل است. او دستگیر شد و برای اعتراض در منهتن با توجه به گزارش.

کیار د Blasio, 25 بود به زندان گرفته شده در شنبه شب پس از NYPD اعلام غیر قانونی مجمع در 12th خیابان برادوی و در پایین منهتن پلیس منابع گفت: New York Post.

او بنا به گزارش بسر برده برای مسدود کردن ترافیک و امتناع پراکنده.
منبع اجرای قانون گفت: پست است که منطقه یک “کانون” که در آن ماشین های پلیس بودند را به آتش کشیدند و لغو کردند درگیری بین تظاهرکنندگان و پلیس.

در حالی که رزرو کیار فاش نمی, که او شهردار است اما او به او آدرس را به عنوان شهردار اقامت در بالای سمت شرق.

همچنین در rt.com ‘سگ درمان کنید بهتر از آن است!’ جورج فلوید عمه می گوید RT چگونه viciousness از قتل او شوکه آمریکایی

اعتقاد بر این است که او دستگیر شد و حدود یک ساعت قبل از د Blasio داد در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او قدردانی تظاهرات مسالمت آمیز اما اعلام کرد که “زمان برای مردم به خانه بروم.”

او با صدور میز ظاهر بلیط – یک جهت به نظر می رسد در دادگاه برای تفهیم اتهام و منتشر شد. شهرستان سالن کاهش یافته است به نظر در هنگام تماس توسط پست و شهردار هنوز اظهار نظر در این گزارش.

همچنین در rt.com پلیس NYPD موبایل اجرا به جمعیت معترضان در وحشتناک تصویری

شهر نیویورک دیده است چندین روز تظاهرات با برخی از راهپیمایی نزولی به خشونت و غارت. مسالمت آمیز تظاهرات را به عنوان به خوبی به عنوان عمده شورش همچنان به طاعون ما پس از مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا.

متعدد متحده و شهرستانها اعزام گارد ملی در پاسخ به ضرب وشتم.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de