“یک ساعت پس از من پرداخت و من £3 من کاملا چند ایمیل از مردم… و من فکر کردم “وای این خیلی بهتر از مردم در سایت های دیگر'”.

ساشا Cowlam است صحبت کردن در مورد او ماه آزمایشی با Dating.com.

در روز او شده است می خواهم شارژ £271 و تنها موفق به متوقف کردن این سایت گرفتن پول توسط خود بانک برای جلوگیری پرداخت.

Dating.com می گوید: اگر مشتریان بر این باورند که آنها بوده ام به طور غیر قانونی به اتهام آنها باید تماس با مشتری خدمات.

ساشا می گوید: سایت همسان او با تعداد زیادی از مردان راست که شروع به ارسال ایمیل های خود را تقریبا بلافاصله.

“من کلیک روی ایمیل و در آن گفت: ’10 اعتبار به خواندن این ایمیل’ اما من می خواهم درگیر در یک ماه آزمایشی به طوری که آن را بیش از حد توجه کنید و فقط به عنوان خوانده شده ایمیل.

“برخی از آنها را من در پاسخ به برخی از آنها را من فقط به عنوان خوانده شده. من بسیاری از [ایمیل] همه بسیار مشابه است.”

‘آنچه را که من انجام می شود؟’

قبل از اینکه طولانی, ساشا متوجه غیر معمول پرداخت £15.99 از بیانیه بانک اما فکر نمی کنم بیش از حد از آن آن را به عنوان مقدار نسبتا کوچک.

“سپس من یک هشدار فرم بانک من می گویند من overdrawn. من فکر کردم ” اوه خدای من چه من انجام می شود؟’ من در نگاه من تعادل وجود دارد و پس از آن و دیدم چند پرداخت برای £15.99.

“در مجموع آنها گرفته بودم نزدیک به 300 پوند از حساب من.”

در فضای بیش از دو هفته Dating.com در زمان 17 پرداخت £15.99. چه ساشا درک نمی کنند این است که هر زمان او خواندن یک ایمیل آن را هزینه 10 اعتبار است.

بیست اعتبارات هزینه £15.99 و Dating.com راه اندازی خودکار-پرداخت به عنوان گزینه پیش فرض زمانی که ساشا به او اطلاعات بانکی به پرداخت 3 پوند برای او ماه در دادگاه.

که به معنای آن است که قادر به به طور خودکار شارژ ساشا £15.99 هر زمان او خواندن دو ایمیل وقت و زمان دوباره.

قانون

Dating.com می گوید آن شرایط و ضوابط را به صورت واضح و شفاف به عنوان آنها می توانند. اما در 12 صفحه کامل A4 کاغذ آنها ممکن است قابل اجرا می گوید: کارشناس حقوقی گری Ryecroft.

“هر T&Cs که یک شرکت به دنبال تکیه می کنند باید برجسته و توضیح داد که به مصرف کننده در جهت آن را به اجرا در قانون است.

“یک شرکت نمی تواند فقط بگو آن را در T&C – ما شما’. بنابراین بر این اساس مصرف کننده می تواند شکایت شرکت برای گرفتن پول تحت غیرقابل اجرا قرارداد.”

گری نیز می گوید: این واقعیت خودکار-جعبه های پرداخت بود علامت به عنوان گزینه پیش فرض می تواند یکی دیگر از پتانسیل نقض حقوق مصرف کننده عمل می کنند 2015 به دلیل آن است یک نیاز برای شفافیت “است که در آن نقض شده است”.

‘ناعادلانه تجاری شیوه’

صرف نظر از مشروعیت جورج Kidd, مدیر اجرایی, دوستیابی آنلاین, انجمن (ODA) می گوید: Sacha تا به حال یک تجربه وحشتناک و “مأخذ توجه به سختی آن را پوشش میدهد”.

“من خوشحال هستم با این ایده که شما پیوست یک سرویس و ظرفیت به اتهام نشسته است با دیگر احزاب و ساشا.

“مرتبط ترین [مقررات] در اینجا این است که ناعادلانه تجاری شیوه های. به عنوان یک تنظیم کننده من خواهد بود نگران است که ارائه چیزی است که هزینه £3 و برجسته است که به عنوان کلیدی واقعیت است و نه ارائه این واقعیت وجود دارد می تواند بیشتر اتهامات در روز و گمراه کننده است.

“من به معنای آنچه است که مربوط به قطعه از اطلاعات در اینجا ؟ من فکر نمی کنم آن را به 3 پوند.”

توصیه او این است که همیشه به دنبال یک وب سایت دوستیابی با ODA لوگو بر روی آن نگاه کنید برای بررسی آنلاین و از آنها بخواهید برای توصیه از دوستان و خانواده که در مورد وب سایت های دوستیابی, آنها استفاده کرده اید.

Dating.com در بیانیه ای گفت: “اگر مشتریان راضی نیست با این نتیجه خود را در ارتباط با تیم پشتیبانی مشتریان ما آنها همیشه می توانید تماس با صادر کننده کارت خود را به اختلاف معامله.

“در این گونه موارد صادر کننده کارت تماس با ما و ما با به اشتراک گذاشتن جزئیات معامله. اگر کارت صادر کننده تصمیم می گیرد که معامله شد گمراه کننده آنها رول آن را به عقب.”

شما می توانید شنیدن بیشتر در BBC Radio 4 جعبه پول برنامه با گوش دادن دوباره اینجا.

دنبال پول جعبه و دن در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im