صورت-شناخت ابزار Clearview هوش مصنوعی تا به حال آن لیست مشتری به سرقت رفته هر چند مرموز شرکت که دارای میلیاردها خراشیده عکس در آن archive اصرار دارد هیچ سرور نقض شد و این نقص امنیتی ثابت است.

هکر “به دست اورد دسترسی غیر مجاز” به Clearview مشتری لیست سایه شرکت مشتریان گفت که روز چهارشنبه در یک ایمیل به دست آمده توسط the Daily Beast, توضیح مزاحم تا به حال دیده تعدادی از حساب های کاربری توسط آن دسته از مشتریان و همچنین تعداد جستجوهای آنها می خواهم انجام شده است. Clearview با عجله اضافه وجود داشته است “هیچ سازشی از Clearview را سیستم یا شبکه” ادعا را ثابت کرده بود آسیب پذیری (که ظاهرا در آن سیستم یا شبکه) و آن اجرای قانون مشتریان جستجو تاریخ در امان بودند.

همچنین در rt.com اتحادیه اروپا آماده برای ایجاد های عظیم در اقیانوس اطلس صورت-شناخت پایگاه داده لینک با ما

نقض داده ها بخشی از زندگی در قرن 21,” Tor Ekeland وکیل شرکت گفت وحش دفاعی اصرار “سرور ما بودند هرگز قابل دسترسی است. ما وصله نقص و همچنان به کار برای تقویت امنیت ما است.

با وجود این شرکت در تلاش برای تطهیر نقض آن با این وجود بی قراری یک کارشناس امنیت خروجی به صحبت کرد. “اگر شما یک سازمان اجرای قانون آن را یک معامله بزرگ چون شما بستگی دارد Clearview به عنوان یک ارائه دهنده خدمات به امنیت خوب و به نظر می رسد مانند آنها نمی,” آسپن, امنیت, گروه, managing director David Forscey گفت.

دانستن که آیا دسترسی به آن گنج را در تئوری اجازه می دهد تا کاربران برای انتخاب یک هدف با سهل انگاری امنیتی و کرک سیستم های خود را برای به دست آوردن دسترسی به دعوت یک پایگاه داده. بیش از 600 فدرال و ایالتی سازمان های اجرای قانون را امضا کرده اند تا با Clearview در سال گذشته با توجه به نیویورک تایمز منتشر شده که یکی از ویژگی های این شرکت در ماه گذشته به صراحت با عنوان “این شرکت ممکن است تا پایان حفظ حریم خصوصی به عنوان ما آن را می دانم.” فراتر از آن “حداقل یک تعداد انگشت شماری از شرکت های” در بخش خصوصی از جمله بانک ها و همچنین برنامه “برای اهداف امنیتی.”

Clearview شد credulously توصیف بار که زاییده افکار یک “استرالیا متخصصین و اهل فن و زمانی مدل” که با کمک یکی از دستیاران سابق سابق شهردار نیویورک رودلف جولیانی و پشتوانه مالی بزرگ با تکنولوژی جن Peter Thiel موفق به ابداع یک تصویر-تراشیدن سیستم است که slurped تا بیش از 3 میلیارد و تصاویر از سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی و گسترده تر اینترنت متقابل آنها, تغذیه و نتایج به صورت برنامه شناخت. آن را حتی قابلیت رابط با واقعیت عینک هر چند بنیانگذار Hoan تن-که اصرار او تا به حال “هیچ برنامه ای” برای انتشار است که از ویژگی های.

همچنین در rt.com سرزنش پکن: آمریکا به اتهام 4 چینی پرسنل نظامی بیش عظیم Equifax هک

توییتر سیاست های ظاهرا ممنوعیت استفاده از پلت فرم اطلاعات برای تشخیص صورت و, YouTube, Facebook, Instagram, و Venmo گفت: برابر سیاست های خود را ممنوع تصویر-انصراف از مرتب کردن بر اساس Clearview می کند اما آن سه میلیارد دلار به همراه تصاویر آن ساخته شده به برنامه که در آن آنها باقی خواهد ماند حتی اگر اصل حذف می شوند. این بار ویژگی باعث شده بس-و-دست برداشتن نامه از گوگل و Facebook و یک تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله نیوجرسی تصویب یک مهلت قانونی برای استفاده از برنامه دستور تحقیقات بیشتر است.

در ژانویه بار نوشت که “Clearview برنامه حمل اضافی خطرات چرا که سازمان های اجرای قانون در حال آپلود حساس عکس ها به سرور از یک شرکت که توانایی خود را برای محافظت از داده ها تست نشده است.” فقط بیش از یک ماه بعد از آن به نظر می رسد که توانایی تا حدودی زیر پر. تن-که با سی ان ان گفت در اوایل این ماه است که او را صرفا در تلاش برای ساخت “بزرگ آمریکا, شرکت,” اصرار این فناوری تنها برای حل جنایات و صرفه جویی در کودکان و که او هرگز آن را به فروش به “ایران و روسیه و یا چین است.” یکی تنها می تواند حدس می زنم در حال حاضر کدام یک از این سه این هک را سرزنش شود ،

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im