پکن ناودان “خاص” رسانه های آلمان بیش از گسترش “تبعیض و بیگانه ستیزی” در چهره مرگبار شیوع کروناویروس. و به نظر می رسد پیشرو مجله آلمانی پیدا کرده است خود را در تیررس.

“برخی از خاص رسانه ها و نمایندگان رسانه ها که ظاهرا امضا به ارزش عینیت و عقلانیت نمی خجالتی و دور از انتشار اظهارات نژادپرستانه و تحمل بیگانه گرایش کارگردانی در برابر چین در خصوص” سفارت چینی در پکن گفت: در محکم بیانیه به عنوان آن را خرد کرده هیچ واژه ای برای بیان آن “اعتراض شدید” و “کمترین نارضایتی” بیش از این مسئله است.

همچنین در rt.com Staaanley! Bojo پدر به طور تصادفی نشان می دهد چین ‘نگرانی’ در ساعت جانسون عدم حمایت بیش از coronavirus

آن را به دولت رفت که “آزادی مطبوعات را نمی توان مورد استفاده برای پرورش احساسات نژادپرستانه در جامعه” و اضافه کرد که چینی ها و آلمانی ها به طور یکسان شد “آشکارا مخالف” به “خطرناک گرایش” نمایش داده شده توسط برخی از رسانه ها. این دیپلمات, اما, متوقف کوتاه در واقع نامگذاری هر یک از آنها.

هنوز condemnatory بیانیه آشکارا آمد و تنها چند روز بعد از یکی از برجسته آلمان به مجله Der Spiegel – با یک پوشش نشان دادن یک فرد در دنده محافظ و یک تیتر خواندن: ‘Coronavirus. ساخته شده در چین. هنگامی که جهانی شدن تبدیل به یک تهدید مرگبار’.

این واقعیت فرار نیست توجه برخی از مردم در توییتر که فرض بر این است که آنها در بر داشت قرار مقصر پشت چین موج خشم. برخی نام آن را “وحشتناک روزنامه نگاری به عنوان مثال” در حالی که دیگران به سادگی گفت که این آخرین جلد “نه کاملا یکی از بهترین خود را.”

داستان پشت این تیتر بحث برانگیز به نظر می رسد کاملا خنثی و معاملات با پتانسیل تاثیر coronavirus بیماری همه گیر در اقتصاد جهانی ، هنوز هم فقیر انتخاب تیتر ظاهرا نه تنها اشتباه توسط اشپیگل که نمی نشستن به خوبی با چینی ها. یکی از چین پیشرو, اخبار سازمان – ایسنا – همچنین با نام بردن از یکی دیگر از داستان های منتشر شده توسط این مجله که در آن گفت: “توصیف چین و مردم چین با استفاده از افتراقی زبان است.”

مقاله در سوال به نظر می رسد به یک طنز نظر قطعه توسط Stefan Kuzmany – رئیس اشپیگل را opinon و بحث بخش است. وجود دارد Kuzmany به ظاهر مسخره اغراق آمیز نگرانی از شیوع کروناویروس و حدس و گمان های مختلف مرتبط با آن را در یک فرم از ‘ورزشها مشاوره’ که واقعا نشان می دهد که مردم باید انجام دهد.

همچنین در rt.com ترس سوخت حدس و گمان & حالات روز قیامت بیش از coronavirus گسترش شمار بیشتر تهدید برای اقتصاد جهانی نسبت به شیوع بیماری

هنوز هم این قطعه شامل یک خصوص بحث برانگیز بخش با عنوان “کمی از نژاد پرستی خوب است’که در آن نویسنده می گوید: افرادی که همیشه مشکوک چینی هم اکنون می توانید “اجازه دهید خشم خود را اجرا وحشی.”

معلوم نیست که آیا سفارت چین در زمان این کلمات در ارزش اسمی و یا فقط فکر کردم آن را بسیار بد شوخی اما آن گفت که “امیدوار است که رسانه ها و یا نمایندگان رسانه ها در سوال را نشان می دهد یک متفکر نگرش و چوب به مسئولیت های خود به جای تکان دهنده و وحشت است.”

اشپیگل در ضمن نه حذف شده و نه اظهار نظر در مقالات است که ممکن است باعث واکنش خشم از.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی