وزیر دفاع علامت Esper بازی خود را در یک حفاری در آمریکا استراتژیک Command HQ در نبراسکا, که, ویژه, یک, عجیب و غریب, سناریو امریکا nuking روسیه در پاسخ به هسته ای خود را به اعتصاب در برابر یک متحد ناتو’.

ما تمرینات نظامی شبیه سازی های مختلف بحران نیست که غیر معمول و در عین حال از همه محتمل حالات خاص این مته ظاهرا شبیه سازی شده بسیار غیر واقعی یکی است. طبقه بندی شده در ورزش انجام شده در Offutt پایگاه نیروی هوایی در نزدیکی اوماها در روز پنج شنبه با تمرکز بر خیالی هسته ای درگیری بین آمریکا و روسیه در اروپا است.

با توجه به تمرین سناریو مسکو به نحوی تصمیم به استفاده از یک کم عملکرد سلاح هسته ای علیه سایت “در ناتو در خاک” جایی در اروپا یک مقام ارشد پنتاگون رسمی تایید به روزنامه نگاران خواست نامش فاش نشود. این واقعیت است که اروپا توسط روسیه بزرگترین شریک تجاری و مسکو هرگز مایل به مقاصدشان درگیری در آستان آن نیاز به استفاده از سلاح های هسته ای ظاهرا هرگز ناراحت ارتش ایالات متحده.

به جای ورزش به راحتی استفاده می شود امریکا سنتی boogeyman به عنوان یک هدف برای “شبیه سازی پاسخ با سلاح هسته ای است.” مقامات آشکار نیست چه دقیق نوع از سلاح هسته ای استفاده شد و چه سایت های خاص در روسیه, ارتش ایالات متحده تصمیم به حمله به عنوان بخشی از آموزش محدود کردن خود به توصیف این پاسخ به عنوان “محدود”است.

پنجشنبه مته ممکن است در واقع نمی توان weirdest یکی پنتاگون برگزار شده است. یک کتاب “بمب: رئیس جمهور ژنرال و تاریخچه راز از جنگ هسته ای” توسط روزنامه نگار آمریکایی و نویسنده فرد کاپلان توصیف و حتی بیشتر ابرو-بالا بردن ورزش انجام شده در طول اوباما-دوران زمانی که آمریکا تصمیم گرفت به ایران و بلاروس در پاسخ به روسیه حمله کند. یکی از چپ به تعجب می کنم اگر آنها به خاطر آن است که بلاروس است که در واقع یکی دیگر از دولت مستقل حتی اگر از آن است که مسکو متحد نزدیک.

همچنین در rt.com گام به هسته ای روز قیامت: ما قرار می دهد پایین-عملکرد اتمی در زیردریایی برای مقابله با ساخته شده-روسی ‘استراتژی’

آخرین تمرین می آید به عنوان برگ برنده دولت به دنبال تایید از کنگره برای آن 2021 سال مالی درخواست بودجه که شامل عظیم 44 میلیارد محفوظ است برای حفظ آمریکا زرادخانه هسته ای و خرید جدید سلاح های هسته ای.

پنتاگون وحشی بازی ممکن است نگاه حتی بیشتر نگران کننده در پرتو این واقعیت است که امریکا به تازگی مستقر “پایین-عملکرد” موشک های هسته ای در زیردریایی های خود را به نام بازدارندگی. در عین حال این حرکت به نظر می رسد بیشتر از یک گام به سوی آخرالزمان هسته ای در بخشی از ما به خصوص پس از آن آخرین دکترین هسته ای به تصویب رسید و در سال 2018 اجازه استفاده از سلاح های هسته ای کاملا در طیف گسترده ای از شرایط.

بر خلاف آمریکا که اجازه می دهد تا ارتش ایالات متحده به درمان تقریبا هر گونه استفاده از نیروی نظامی علیه آنها را به عنوان یک دلیل برای استقرار سلاح های هسته دکترین روسیه می گوید مسکو فقط می توانید انجام دهید که در صورت تجاوز خارجی که شامل استفاده از سلاح های کشتار جمعی و یا اگر وجود ملت در خطر است.

همچنین در rt.com روسیه آماده است تا به گسترش شروع جدید کنترل تسلیحات پیمان & مذاکره در سلاح های جدید و در عین حال ما را نادیده می دهد – لاوروف

واشنگتن واقعا بازی با آتش پیتر Kuznick مدیر دانشگاه های هسته ای مطالعات موسسه معتقد است. این وضعیت در صحنه جهانی است به عنوان “مخاطره آمیز” به عنوان قبل از هرگز او گفت RT. و در عین حال ارتش ایالات متحده سرسختانه همچنان به بازی کردن یک پیچ خورده سناریو که چیزی جز یک شمارش معکوس برای روز قیامت.

“در طول سال آنها را شبیه سازی این نوع از یک جنگ هسته ای محدود. آنچه معمولا اتفاق می افتد این است که این شدت از کنترل خارج شده. تقریبا هیچ سناریو که در آن یک جنگ هسته ای محدود به پایان می رسد پس از هر یک از شاخه های فرعی کردن یک سلاح هسته ای است. بسیار بیشتر احتمال دارد سناریوی است که آن را همچنان به تشدید و سپس همه ما به پایان رسید.”

Kuznick توضیح داد که آمریکا و روسیه با هم دارای 93 درصد از جهان از سلاح های هسته ای. و در عین حال آمریکا, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم از پتانسیل هسته ای ایران مسابقه تسلیحاتی. این تحلیلگر به نام چنین رویکردی “جنون” و گفت که ما در حال حاضر “به اندازه کافی سلاح هسته ای باعث یک زمستان هسته ای و از بین بردن تمام حیات بر روی این سیاره است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی