گلاسکو سلتیک را رد Sky Sports اعتبار برای پوشش بازی های خود را پس از پخش به اشتباه ترجمه شده مصاحبه با رنجرز’ آلفردو مرلس که در آنها ادعا می کنند او گفت که او یک قربانی نژادی ،

مهاجم کلمبیا ایالت مورلوس انجام یک مصاحبه با آسمان زیر قدیمی شرکت دربی در دسامبر 29 که در آن استیون جرارد در بازی مقابل رنجرز ادعا 2-1 برنده دور از خانه خود را در برابر گرم شهرستان رقبا.

همچنین در rt.com فوتبالیست در اشک به او فرستاده شده است پس از پاسخ به سوء استفاده نژادپرستانه در اوکراین (ویدیو)

این زیرنویسها که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در طول مصاحبه پیشنهاد کرد که مرلس گفت که او تا به حال شده است به لحاظ نژادی مورد آزار قرار گرفته توسط خانه پشتیبانی در طول ثابت است.

آسمان بعد گفت که وجود داشته است ‘اشتباهی’ با مورلوس ” مصاحبه و بعد از آن ساخته شده و یک نسخه اصلاح شده از این مصاحبه در دسترس است.

پس از مراحل متعدد انجام شده توسط آسمان به منظور بررسی این مصاحبه به طور کامل ما را می توان روشن است که در هیچ نقطه ای را مرلس ادعا می کنند که هر نژادی که به کارگردانی او توسط هواداران سلتیک در مصاحبه,” Sky Sports اعلام کرد.

ما عذر خواهی به حامیان باشگاه فوتبال سلتیک برای این خطای جدی. ما در حال بررسی روش های ما برای ترجمه مصاحبه برای اطمینان از این رخ نمی دهد در آینده.”

سلتی بودند که به وضوح آزرده در این شرایط باید اجازه ورود به آسمان خبرنگاران به رسانه ها جلسات خود را به دو بازی اخیر برابر کلاید و قلب است. باشگاه روبرو خواهد شد آبردین در این آخر هفته با بن بست بین آنها و پخش نشده رفع شده است.

استفاده از ترجمه ی اشتباه به انتقال نادرست این معنی است که یک شکل خطرناکی از خبر جعلی که باید محکوم و تحریم,” سلتیک, مدیر اجرایی, پیتر Lawwell گفت.

باشگاه خشم در اشتباه بود و به احتمال زیاد با افزایش سنتی آتش زا رقابت بین سلتیک و رنجرز است که گاهی اوقات به عنوان شخصی ترین رقابت در فوتبال – چیزی که این باشگاه به نظر می رسد فکر می کنم نمی نیاز به سوخت اضافی ریخت و بیش از آن.

هر نگهبان سلتیک راضی نیست با آسمان را توضیح و ارجاع این موضوع به Ofcom دولت بریتانیا تنظیم کننده رادیو و تلویزیون.

همچنین در rt.com “غیر قابل قبول سوء استفاده’: سه طرفداران بازداشت نژادپرستانه و ضد همجنس سوء استفاده در برایتون در مقابل چلسی در لیگ برتر ثابت

ما در حال بررسی این شکایت علیه ما پخش, قوانین, اما هنوز به تصمیم می گیرید که آیا یا نه به بررسی” گفت: Ofcom هر چند هر مقام عمل از آنها است بلافاصله انتظار می رود در چند هفته آینده.

آسمان را در این موضوع با این واقعیت پیچیده است که آنها توافق کرده اند که پنج سال معامله به طور انحصاری پخش اسکاتلند بازی های لیگ برتر فصل آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su