به طور بالقوه کشنده مشکلات موجود در مخازن سوخت از ده ها تن از به تازگی تولید بوئینگ 737 MAX هواپیماهای مسافربری, یک مدل باقی می ماند که ریشه در سراسر جهان زیر دو تصادفات مرگبار.

جسم خارجی باقی مانده (FOD) کشف شد در داخل مخازن سوخت از حدود 35 سال جدید است اما تحويل جت متعلق به محاصره 737 MAX سری شرکت سخنگو تایید کرد به رسانه ها. در همین حال یک منبع به رویترز گفت که مشکلات موجود در بیش از نیمی از هواپیماهای بازرسی تا کنون در حالی که وال استریت ژورنال (WSJ) منابع گفت: بازرسان کشف باقی مانده در حدود دو سوم از این هواپیما بررسی می شود.

باقی مانده در داخل هواپیما به طور بالقوه می تواند منجر به مسائل جدی در طول پرواز. بوئینگ گفت که حضور FOD است “غیر قابل قبول است و نمی توان تحمل” در هر یک از این شرکت هواپیما مجموعه برای تحویل به مشتریان است.

همچنین در rt.com بوئینگ بازدید تمام زمان کم با صفر سفارشات در ماه ژانویه

ناوگان 737 MAX جت بودند پایه در سراسر جهان پس از دو تصادفات مرگبار در اندونزی در اکتبر 2018 و در اتیوپی در مارس 2019. در هر دو مورد این هواپیما بینی-شیرجه کشتن هر کس در هیئت مدیره.

بوئینگ متوقف تولید 737 MAX در ماه گذشته ترک آن با برخی از 400 تحويل هواپیما. گزارش از اوایل این هفته گفت که این شرکت شروع به پیدا کردن باقی مانده در “چند” از این جت. منابع CNBC گفت که بوئینگ در حال حاضر خود را گسترش بازرسی های پس از FOD کشف شد.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im