دالاس تظاهر ضرب و شتم وحشیانه مرد به پالپ پس از او در برابر آنها را با شمشیر (گرافیک تصویری)

به غارت و ضرب وشتم گریبانگیر خیابان های دالاس, وابسته به تکزاس, اراذل و اوباش فرود بر روی یک مرد به اتهام دفاع از محله خود را با یک تیغه بلند. پانچ لگد و حلیم با سنگ های سمت چپ بود لت و پار و خونین است.

بی قانونی در ادامه به سلطنت عالی در دالاس شنبه شب, پنج روز پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس موجب سراسر کشور تظاهرات و شورش. پس از یک بعد از ظهر عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات شب هنگام دیدم یک ولگردی و قانونی شکنی خرابکاری و غارت در مرکز شهر دالاس.

در یکی از تکان دهنده و گرافیک تصویری گرفته شده توسط فروغ تلویزیون ایلیا Schaffer یک مرد بود که بر اراذل و اوباش پس از گفته عجله تظاهر کنندگان با یک کارد بزرگ و سنگین و یا شمشیر. او به سرعت احاطه شده و مورد ضرب و شتم با سنگ و مشت و چکمه و یک اسکیت بورد.

کمی شناخته شده است در مورد آنچه که تنظیم کردن این حادثه اما Schaffer ادعا کرد که “در تلاش برای دفاع از یک فروشگاه” از اراذل و اوباش که در پاسخ به او حمله. زاویه دیگری نشان می دهد اوباش pelting او را با سنگ قبل از او ساخته شده یک بد بخت تلاش برای عجله جمعیت است.

به عنوان او دراز بی حرکت بر روی زمین با خون چکیدن از او چهره انسان تمایل به توسط یک گروه از “پزشکان داوطلب,” بود و بعد از آن به بیمارستان منتقل شده. پلیس دالاس در رسانه های محلی گفت که او در یک وضعیت با ثبات است. آنها اضافه شده است که او خود سلاح به “گفته محافظت از محله خود را از داعش است.”

Schaffer گفت که برخی از تظاهر کنندگان اقدام به احیای این مرد پس از او شده بود مورد ضرب و شتم به زمین در حالی که دیگران انجام شده و در غارت و چپاول در اطراف خود حرکت بدن.

فرماندار تگزاس گرگ ابوت به نام گارد ملی شنبه شب گفت که “خشونت و غارت تحمل نخواهد شد.” توسط 10.45 صبح آن شب پلیس در این شهرستان ساخته شده بود 74 دستگیری, اما تا به حال تا حد زیادی موفق به بازگرداندن نظم به خیابان ها.

در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده, تصویر مشابه بود. پراکنده جنگ بین پلیس و تظاهر کنندگان خواهد شکستن – جمعیت انداخت آجر در اسب پلیس در دالاس و پنجه افسران به زمین در شیکاگو در حالی که NYPD مورد استفاده در وسایل نقلیه خود را به عقب براند در برابر جمعیت از اراذل و اوباش در نیویورک – اما در بسیاری از ما هرج و مرج در ادامه به قانون در شنبه شب.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de