Dagestani مخرب ماشین! سازمان دیده بان Saygid Guseyn Arslanaliev ویرانگر MMA حلقه برجسته (تصویری)

متولد در داغستان روسیه اما مبارزه از استانبول ترکیه Saygid Guseyn Arslanaliev بهتر شناخته شده به طرفداران به عنوان “Dagi” هیجان انگیز ترین روسی متولد جنگنده خارج از UFC.

بیست و پنج سال Arslanaliev رقابت برای آسیا بزرگترین MMA سازمان یک قهرمانی که در آن یکی از یاران در ارتقاء سبک وزن را بدست آورد.

House of the flying knees: Relive some of the most spectacular flying finishes in UFC history (VIDEO)

و در حالی که او ممکن است تگرگ از همان کشور به عنوان سبک وزن UFC قهرمان Khabib Nurmagomedov, “Dagi” در سبک مبارزه است به طور قابل توجهی متفاوت است.

در حالی که Khabib با استفاده از کشتی, بازی و دست و پنجه نرم کردن مهارت های لازم برای تسلط مخالفان خود را بر روی حصیر و خرد کردن آنها را قبل از اینکه در نهایت آنها را ترک “Dagi” ترجیح سریع تر مسیر مستقیم به پیروزی.

Arslanaliev یک رکورد 8-2 و برنده تمام هشت کار خود را به پیروزی در داخل فاصله با شش تن از آنها را از آمدن از راه دور اول حذفی. او دارای سه پس از اتمام در داخل یک دقیقه و همچنین دارای یک جفت از ارسال پیروزی را به نام خود.

در او یک مرد خطرناک هر کجا که مبارزه می رود.

Meet the Russian who spoiled the party at Eddie Alvarez's ONE Championship debut: Timofey Nastyukhin

Arslanaliev است در دور اول پس از اتمام بیش از همکار بسیار سبک وزن و مدعی Tetsuya یامادا Timofey Nastyukhin Ev تینگ و امیر خان و شبیه مورد علاقه برای گرفتن یک سبک جایزه بزرگ عنوان اما در اواخر جایگزین – و حاکم یک سبک وزن قهرمان – مسیحی لی outworked او در مسابقات آخر.

که از دست دادن تنها دوم از Arslanaliev حرفه ای و اولین بار او شده است می خواهم مشروع مورد ضرب و شتم حریف خود را دیگر از دست دادن در آمد از طریق از رد صلاحیت. اما در حال حاضر “Dagi” آماده است تا به عقب بر گردیم به عمل او بزرگ نام حریف به چهره اش بازگشت.

Arslanaliev تنظیم شده است را در سابق UFC و Bellator سبک وزن قهرمان ادی آلوارز در مبارزه بعدی خود را هر چند برنامه ریزی شده خود را از تاریخ 29 مه است به احتمال زیاد به عقب رانده شود با توجه به ادامه محدودیت های ناشی از COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

اما زمانی که دعوا شروع دوباره در آسیا “Dagi” در مقابل “زیرزمینی پادشاه” به نظر می رسد مجموعه ای به عنوان یکی از مهمترین مواد منفجره دعوا در هر نقطه در جهان است.

اتمام Arslanaliev چشمگیر حلقه برجسته و خودتان ببینید.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de