‘لعنت!’ مبارزه طرفداران واکنش نشان می دهند به عنوان Khabib Nurmagomedov می گوید تونی فرگوسن superfight به نظر می رسد مجموعه ای به تعویق افتاد برای پنجمین بار

بسیار پیش بینی مرحله نهایی مسابقات بین Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن به نظر می رسد مجموعه ای به تعویق افتاد برای پنجمین بار پس از روسیه گفت که UFC است که به دنبال یک حریف جدید برای فرگوسن میان روسیه محدودیت های مسافرتی.

سبک وزن UFC قهرمان اظهار داشت: در یک Instagram تصویری زنده در روز دوشنبه که او به پایگاه آموزشی در آمریکا آکادمی کیک بوکسینگ در سن خوزه کالیفرنیا به بازگشت به روسیه پس از مطلع شدن توسط UFC که UFC 249 clash – در اصل برنامه ریزی شده برای بروکلین ماه آینده – در حال حاضر خواهد بود به احتمال زیاد محل را در خارج از ایالات متحده با توجه به توسعه coronavirus وضعیت.

همچنین در rt.com منجمد کردن: Khabib Nurmagomedov می گوید: او در گیر روسیه و UFC 249 حرکت می تواند بدون او

او می گوید که او پرواز به ابوظبی جایی که او مطلع شد که مبارزه شد و به احتمال زیاد به محل قبل از اینکه به سرعت به خانه بازگشت و پس از یادگیری است که امارات متحده عربی خواهد بود بستن مرزهای خود و محدود کردن جنبش در داخل و خارج از کشور به صورت غیر اتباع.

با توجه به تازگی معرفی شده محدودیت در حرکت در روسیه برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19, Nurmagomedov – که در داغستان در حال حاضر — می گوید که او قادر به ترک این کشور شده و حتی پیشنهاد کرد که UFC در حال تلاش برای پیدا کردن یک حریف جدید برای فرگوسن به صورت بالقوه در ایالات متحده است.

نه UFC و نه دانا سفید گفته اند در این وضعیت به عنوان رتبهدهی نشده است, اما اگر از طرفداران مبارزه را آغاز کرده اند دست و پنجه نرم کردن با این ایده از مبارزه است که سال ها در ساخت دوباره افتادن به خواستگاری برزخ است.

هر گونه لغو مبارزه موقت و یا در غیر این صورت خواهد علامت باور نکردنی پنجمین بار است که یک برخورد بین دو 155lb standouts کاهش یافته است به فرعی پس از هر دو مردان کشیده قبلا برنامه ریزی حملات در دو قبل از مناسبت.

Nurmagomedov بود با توجه به اولین عنوان دفاع از سپتامبر گذشته را تسلیم پیروزی در برابر داستین Poirier اما با او مجموعه ای برای مشاهده در ماه رمضان در ماه های آینده آن را به خوبی می تواند سپتامبر و یا تا قبل از این روسیه است که یک بار دیگر آماده است برای دفاع از قهرمانی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de