جام ناراحت: زنیت سن پترزبورگ شکست روسیه در جام جایزه به عنوان آنها جشن می گیرند و در زمین پس از انجام اولین بار در دهه (تصویری)

روسیه قهرمان لیگ برتر زنیت مهر و موم شده داخلی دو با اواخر برنده بیش از شکست Khimki در فینال جام حذفی در روز شنبه تنها به رها کردن جایزه در عرض چند دقیقه از دریافت آن در Ekaterinburg عرصه است.

سه هفته پس از wildly جشن توسط dousing یکدیگر در شامپاین در رختکن پس از پیروزی روسیه در لیگ برتر زنیت طعم شکوه دوباره با اواخر پیروزی تازه-ترویج Khimki که مهر و موم شده خود را برای اولین بار در لیگ و جام پیروزی در یک فصل از سال 2010.

بازیکنان و کارکنان از جمله matchwinner و روسیه کاپیتان آرتم Dzyuba افتاده بر روی یک سکو تحت چرخش از شیرینی به عنوان آنها لذت می برد خود را باریک برنده تق کردن بخشی از gleaming جایزه نقره ای در یک عمل درست و اجرای آن باشگاه کاپیتان سابق چلسی ستاره Branislav Ivanovic ممکن است بخواهید برای جلوگیری از تماشای دوباره.

روسیه هافبک Magomed Ozdoyev و سابق اوکراین مدافع یاروسلاو Rakitskiy برداشته جایزه به بازرسی آن کمی ریخت دولت قبل از Ozdoyev برگزار جدا شده قطعه در بالاترین نقطهء کشتی نگاه پشت در هم تیمی های خود را با خنده و ادامه داد: این حزب است.

برخی از طرفداران ادعا کرد که طراحی جایزه شد و بیش از حد ظریف و مقایسه آن را به یک گلدان در حالی که دیگران ادعا کرد که زسکا مسکو و لوکوموتیو مسکو نیز آسیب دیده غنائم در سال های گذشته.

بدبختی بود نه کاملا به عنوان فاجعه مسلما ترین کشنده جایزه افت اخیر زمانی که رئال مادرید سرجیو راموس نابود Copa del Rey آن را به عنوان بطرف کردن بالای, اسپانیایی, غول رژه پیروزی اتوبوس در سال 2011.

که نسخه ای از جام رفت و بر روی صفحه نمایش در فوتبال اسپانیا فدراسیون موزه اما اتحادیه فوتبال روسیه خواهد بود امید خود را از نقره می تواند سالم برای استفاده مجدد در سال آینده نهایی.

زنیت به حال برنده روسیه در جام جهانی به مدت چهار سال و نیاز 84-پنالتی دقیقه از بهترین گلزن Dzyuba برای دیدن خاموش Khimki که به آنها ملحق خواهد شد در پرواز بالا پس از اتمام دوم در بخش اول این فصل است.

“مجازات همیشه ناخوشایند” 17-هدف مهاجم گفت: مطابقت با تلویزیون مقایسه مجازات خود را به یکی از او گرفت و روسیه در جام جهانی 2018 پیروزی روی نقطه پنالتی در برابر اسپانیا که او به عنوان “واقعا ترسناک”.

“آن را خرد کردن, اما شما نیاز به آرامش است. هر یک مجازات خاص است که در راه خود را. من چوب به طرح من.”

زنیت مدیر کل الکساندر مدودف حاضر به بحث 36 سال ایوانوویچ آینده و ورود مدافع Dejan Lovren از لیگ قهرمانان لیورپول برای حدود 13.8 میلیون.

“ما تنها احساسات مثبت پس از انتظار 10 سال به برنده مسابقات قهرمانی و جام حذفی,” او اصرار داشت. “این اتفاق نمی افتد اغلب به خصوص در زنیت.

“بازی بسیار دشوار بود Khimki…بسیار منظم و بسیار selflessly. زنیت بود خیلی بیشتر شانس و Khimki تا به حال هیچ شانس واقعی.”

همچنین در rt.com ‘برقراری روابط بین المللی’: روسیه فوتبالیست Dzyuba توضیح می دهد که ویروسی تصویری تقلید سکس ایرانی تیمی Azmoun

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی