کومو می گوید بدترین و در عین حال برای آمدن به نیویورک, ‘راس’ از coronavirus موارد انتظار می رود در هفته

فرماندار نیویورک اندرو کومو نشان داد در حال حاضر وجود دارد بیش از 25,000 تایید coronavirus موارد در سراسر ایالت و گفت: تلاش برای کاهش سرعت افزایش باید به سادگی کار با اعداد وجود دارد افزایش “دارد.”

“ما در حال کاهش است و آن را شتاب خود را در” کومو گفت: با توجه به گسترش Covid-19 موارد در دولت خود را.

با تمرکز بر افزایش مداوم در موارد با وجود تلاش برای محدود کردن گسترش آن فرماندار گفت: پیش بینی های فعلی پیش بینی “apex” این بیماری به آمار در 14-21 روز.

“ما نمی مسطح منحنی و منحنی است که در واقع افزایش,” او اضافه شده آشکار است که موارد دو برابر هر سه روز در شهر نیویورک است.

این “نگران و فصل اعداد” در حال پشت کومو دو برابر را در تماس های خود را برای کمک بیشتر از سوی دولت فدرال در تامین هواکش و افزایش ظرفیت بیمارستان با فرماندار و اضافه کرد که تعداد موارد در شهر نیویورک به تنهایی باید آن را به یک اولویت بالاتر از دیگران است.

نیویورک در جریان است ، ما بالاترین و سریعترین نرخ عفونت است. مقابله با این موضوع در اینجا برای ما apex و سپس پس از apex عبور می کند در اینجا استقرار این فن را به سایر نقاط کشور که در آن آنها مورد نیاز است.

به طور خاص, 140,000 تخت بیمارستان و حداقل 30,000 هواکش مورد نیاز برای مبارزه با گسترش ویروس با توجه به فرماندار.

در مورد خواسته خواستار مستند مراحل متحده برای پایان دادن به منظور تقویت اقتصاد کومو روشن ساخته است این بیماری است یک اولویت برای او بالاتر از تاثیر مالی گفت: سالمندان در بزرگترین خطر و سلامت خود را می تواند به خطر انداخته اگر افراد جوان توقف اجتماعی فاصله باقی مانده و جدا شده به عنوان به عنوان امکان پذیر است.

“کار یکی باید برای نجات زندگی,” او گفت: هر چند وی افزود: افرادی که به گفته آنها “بهبود” از این ویروس باید مجاز به بازگشت به کار.

کومو را شوم نظرات در مورد نیویورک آمده و در همان روز سازمان بهداشت جهانی سخنگوی مارگارت هریس هشدار داد که آمریکا “بالقوه” برای تبدیل شدن به کانون شیوع کروناویروس اخیر “شتاب” در موارد.

همچنین در rt.com ما نشان می دهد ‘بسیار زیادی شتاب در Covid-19 موارد دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به جدید کانون همه گیر – که

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im