فرو ریختن سد در میشیگان از بند باز کردن ‘500-سال سیل’ با وجود تهمت و فرماندار قول به “بازسازی زیرساخت ها’

سیل ویرانگر در میشیگان را مجبور به تخلیه هزاران نفر پس از شکست دو سد – یکی از آنها شناخته شده خطر ایمنی – بالا بردن سوال در مورد پوسیدگی زیرساخت های رئیس جمهور و فرماندار هم قول داد برای رفع.

با 2014 چخماق بحران آب هنوز هم در حافظه اخیر گرچن Whitmer انتخاب شد فرماندار تا حد زیادی در وعده برای تعمیر میشیگان زیرساخت های اتخاذ “رفع لعنت به جاده ها” به عنوان یک مرزی شعار انتخاباتی در حالی که اصرار دولت تا به حال به “جدی” در مورد بازسازی آن و خیابان ها و بزرگراه ها, پل ها و سدها. روزهای بعد از باران های سنگین اما سه شنبه شب شاهد سقوط ناگهانی از دو اواسط میشیگان سدها در عرض چند ساعت از یک دیگر انتشار یک تورنت از سیلاب ها به Midland County و باعث Whitmer به اعلام حالت اضطراری به عنوان برخی از 10,000 ساکنان فرار به زمین بالاتر.

همچنین در rt.com 10,000+ فرار ساکنان میشیگان, شهرستان پس از دو سد شکست در یک روز رها کردن سیل عظیم (عکس و فیلم)

این Edenville سد – که باعث نقض دوم شکست در سنفورد سد پایین دست – شناخته شده خطر ایمنی با تنظیم کننده فدرال هشدار آن را ناشی از یک “خطر بزرگ برای مردم” برای سال. با وجود پیدا کردن در سال 2018 است که صاحب هر دو سازه بویس آبی بود “بارها و بارها موفق به تطابق” با رگولاتور’ درخواست برای ارتقاء Edenville سد های تعمیرات مورد نیاز را انجام و ترک آن سرریزها محزون می خوانی بیمار مجهز به صورت عمده downpour.

پس از جاری شدن سیل بود در جریان Whitmer که eyeing VP نامزدی که جو بایدن بالقوه در حال اجرا همسر تلقی فاجعه “500 سال رویداد” گفتن یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که آن را “تأثیر عمده ای در این جامعه و در کشور ما برای هم آمده است.” هر چند مقامات دولتی بودند, آگاهی از وضعیت بدی از Edenville سد Whitmer عهد کرده است به “نگه داشتن مردم مسئول” – ظاهرا از دیدن هیچ نقشی برای دولت در بدبختی.

“در مورد سدهای ایالت میشیگان است که بررسی هر بالقوه مراجعه حقوقی است که ما به دلیل این آسیب های باور نکردنی مستلزم آن است که ما نگه داشتن مردم مسئول و ما در حال پیگیری و در حال رفتن به دنبال هر خط از مراجعه حقوقی که ما می توانیم,” او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “از نزدیک نظارت بر” وضعیت اشاره کرد که ارتش و سازمان های فدرال شده بود بسیج به کمک کند اما افزود که Whitmer تا به حال به “مجموعه [آنها را] رایگان” قبل از آنها می تواند به کار.

همچنین در rt.com مثل 3rd world ملت’: مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار ما زیرساخت وعده به صرف $1T

بسیار شبیه Whitmer تهمت نیز از آن در وعده های بلند پروازانه برای تعمیر به ما زیرساخت به ثمر رساند پیروزی باریک در میشیگان در سال 2016 پس از گفتن ساکنان دولت او را جایگزین دولت “فاسد جاده ها, پل ها و فرودگاه ها” با “زیرساخت کشور ما نیاز دارد و سزاوار است.” اما پس از بارها و بارها شناور ایده $2 تریلیون ملی زیرساخت لایحه, این مفهوم هنوز به تحقق عمدتا محدود به رئیس جمهور توييتها.

دو سیاستمداران درهم بر سر این موضوع قبل از اینکه با Whitmer هشدار نسبت ناروا که “قلدری مردم در توییتر برطرف نمی bridges; آن آنها را می سوزاند,” در حالی که این استدلال که رئیس جمهور و حزب او باید مانع دموکراتیک تلاش برای بهبود زیرساخت های کشور است. اخیرا تهمت آمد زیر آتش پس از نشان می دهد کاخ سفید می تواند خودداری از بودجه فدرال از میشیگان — به طور بالقوه محروم کردن آن از پول مورد نیاز برای زیرساخت های تعمیر. هر چند تهدید ساخته شده بود بیش از میشیگان موضع در پست الکترونیکی-در رای گیری که تهمت تلقی “موضوع را به تقلب گسترده,” او گفت: بودجه یخ احتمالا لازم خواهد بود.

حتی 6 سال حذف شده از سنگ چخماق افتضاح – که در آن هزاران نفر از ساکنان مسموم شدند با آلودگی آب شهری – مشکل هنوز هم هنوز به طور کامل حل و فصل شود با بسیاری از مردم محلی هنوز هم از ترس به نوشیدن این شهر H2O میان مداوم شکایت که باعث خارش و سایر علائم هشدار دهنده. با شکست فاجعه بار از Edenville و سانفورد سدها میشیگان زیرساخت های مشکلات نگه داشتن ستون و نه Whitmer یا تهمت به نظر می رسد آماده به وعده های خود برای حل آنها را در هر زمان به زودی.

همچنین در rt.com 5 مقامات تحت تعقیب در طرح اتهامات بیش از سنگ چخماق بحران آب

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de