کروز کشتی های سفارش داده شده توسط گارد ساحلی ایالات متحده باقی می ماند در دریا و آماده سازی برای درمان coronavirus زده مسافران خود

گارد ساحلی آمریکا هشدار داده کروز کشتی گیر در دریا است که می تواند آنها را “منزوی” به طور نامحدود در طول مداوم Covid-19 همه گیر است و باید مجهز به مراقبت از بیمار مسافران در هیئت مدیره تا زمانی که مجاز به حوض.

تدابیر جدید منتشر شده در مارس 29 امضا شد توسط گارد ساحلی Rear Admiral اریک جونز که منطقه شامل Florida Georgia, کارولینای جنوبی و پورتوریکو. اندازه گیری اعمال می شود به تمام کشتی ها – نه فقط آستر کروز – حمل بیش از 50 نفر است.

تحت قوانین جدید کشتی های کروز ملزم به ارائه گزارش های روزانه خود را coronavirus caseload و عروق ثبت نام به کشورهای خارجی باید سعی کنید به تخلیه به مربوطه نقاط مبدا.

“این کار لازم است به عنوان ساحل سمت امکانات پزشکی ممکن است رسیدن به ظرفیت کامل و از دست دادن توانایی قبول و به طور موثر درمان اضافی انتقادی-بیمار بیماران” یادداشت متحده است.

همچنین در rt.com فوق العاده غنی رانش دور از گناه زمین در coronavirus-اثبات فوق العاده-قایق بادبانی

اگر بیمار بیش از حد بیمار به صورت خط کروز برای مراقبت در هیئت مدیره خدمه به دریافت تایید از گارد ساحلی قبل از حرکت که فرد به بیمارستان و آنها اول باید تضمین وجود دارد خواهد بود در واقع یک تخت در انتظار آنها است.

کشتی کروز در سواحل فلوریدا در حال داشتن به خصوص در میان همه گیر با فرماندار ریک DeSantis استدلال دولت ندارد ظرفیت بیمارستان برای درمان هر ورودی بیماران.

“فقط به رها کردن مردم در جایی که ما با داشتن بیشترین تعداد از موارد در حال حاضر فقط نمی زیادی از حس” او گفت:.

همچنین در rt.com چوب به “زنجیره ای از فرمان’! پنتاگون رد هواپیمای حامل کاپیتان درخواست برای نجات خدمه به عنوان 100+ ملوانان قرارداد Covid-19

ده ها تن از کشتی های در حال انتظار در دریا به خصوص در بندر میامی و پورت های باتلاقی مناطق. دو هلند امریکا کشتی های کروز را زاندم و روتردام شده اند در تلاش برای مذاکره docking در پورت های باتلاقی. چهار نفر کشته شده اند در زاندم میان شیوع کروناویروس در رگ با دو نفر از کسانی که مرگ و میر در حال سرزنش در Covid-19 با توجه به شرکت کروز. تقریبا 200 نفر دیگر در هیئت مدیره گزارش نمایش علائم این بیماری بسیار مسری.

روز سه شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که صحبت با DeSantis به تصمیم گیری در مورد رگ های متصل.

“آنها در حال مرگ در کشتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من قصد دارم به انجام آنچه درست است. نه تنها برای ما بلکه برای بشریت است.”

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de