ورزشی برند Reebok و چندین وابسته به ورزشگاه باید خود را لغو همکاری با تناسب اندام غول بازی رایانه پس از آن مدیر عامل توییتی تمسخر پاسخ به بیانیه ای خواستار نژاد پرستی یک “مسئله بهداشت عمومی.”

بازی رایانه مدیر عامل گرگ Glassman ممکن است هزینه شرکت خود را به میلیون ها نفر با فقط 13 شخصیت. او پس از پاسخ به یک صدای جیر جیر از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی تماس با نژاد پرستی و تبعیض “انتقادی مسائل بهداشتی که تقاضای یک پاسخ فوری” توسط quipping “این FLOYD-19,” Reebok و وابسته به ورزشگاه باید با عجله به فاصله خود را از تناسب اندام محبوب با نام تجاری.

Reebok گفته خودی کسب و کار روز یکشنبه آن را نمی خواهد تمدید قرارداد خود را با رایانه پس از سال 2020 هر چند سخنگوی تایید این امر “تحقق [آن] باقی مانده تعهدات قراردادی.” ورزشی با نام تجاری است که به عنوان حامی 2020 بازی رایانه.

وابسته به ورزشگاه از جمله پتورته تناسب اندام (که قبلا بازی رایانه پتورته) و بازی رایانه مگنوس نیز اعلام کردند که با رها کردن خود انجمن.

برخی از سهامداران ورزشگاه در حال حاضر آغاز شده به ترش بر رایانه و به خصوص پس از موشک بازی رایانه ارسال شده Glassman ایمیل پاسخ به شکایت در مورد آن “نامنسجم هویت نام تجاری” چند روز پیش. “بازی رایانه باقی ماند سکوت بیش از حد طولانی به عنوان کشور ما این است که در یک زمان حساب را برای قرن ها از نژادپرستی نظاممند,” موشک را الهام Royse اظهار تاسف کرد و اشاره کرد بازی رایانه بود “تنها با نام تجاری عمده” او می تواند فکر می کنم که تا به حال “موفق به گرفتن.

همچنین در rt.com لگو می پیوندد شرکت فضیلت-سیگنالینگ تیم ملی پس از کشیدن پلیس و کاخ سفید مجموعه است. شک شک قصد اصلی آن

با نام تجاری تبلیغات ارائه به “پهن خود را قرنطینه منحنی” و رسانه های اجتماعی ارسال سیگنال-تقویت شخص دیگری را به صدای جیر جیر که در آن “برخی از مرد خوردن خفاش در نیمه راه در سراسر جهان” محروم آنها را از لذت از بازی رایانه نیز در صورت محکومیت در طولانی حرف از موشک.

Glassman را FLOYD-19 tweet به شدت نسبت ساده با بسیاری از نظر خواستار وابسته به ورزشگاه و برندها به انصراف از انجمن های خود را.

در حالی که برخی ممکن است استدلال می کنند این نیست که بدنسازی کار به عدالت اجتماعی وجدان مشتریان خود Glassman پیروان عمدتا ایالات متحده در حمله به نظر برخی حتی خواستار او را به اخراج می شود و یا استعفا دهد.

Glassman به دنبال FLOYD-19 جیر با کوبیدن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی اشاره به این که خود را “شکست خورده مدل” مسئول قرنطینه که ویران ورزشگاه – بازی رایانه و در غیر این صورت – در سراسر کشور.

بسیاری از شرکت ها را pounced در تظاهرات فوران در سراسر ایالات متحده به عنوان یک فرصت برای ایجاد یک رمز ژست برای صیقل دادن شرکت خود فضیلت است. نایک متعهد به اهدای 40 میلیون دلار بیش از چهار سال به “حمایت جامعه سیاه” در حالی که مک دونالد قول داد در نامه ای به کارکنان برای برگزاری یک سالن شهر به منظور گوش دادن به پیشنهادات در مورد چگونه به “تغییر درایو فراتر از ما قوس طلایی.” آمازون مشترک ضد نژاد پرستی و nbsp ؛ essay on Instagram, هر چند آن را به ویژه اجتناب از پرداختن به چگونگی آن سیستم تشخیص صورت Rekognition اعزام شده است با اجرای قانون است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی