تصویری از دعای Lipa پرتاب اسکناس دلار در زن کشش را برانگیخته شدید بحث حاضر در مورد فمینیسم و خواننده با منتقدان گرفتن یک هشتگ روند خواستار شد “لغو شد.”

24-هنرمند بهترین و شناخته شده برای آهنگ مثل به نظر نمی آید در حال حاضر’ و ‘قوانین جدید’ حضور در یک پست گرمی حزب سرويس رايگان فورشيرد در یک باشگاه توسط نوازنده Lizzo با توجه به صفحه شش.

با وجود عمده دیگر هنرمندان مانند Lil Nas X و Rosalia بودن در حضور همه چشم به در Lipa با توجه به ویروسی نشان پرتاب اسکناس دلار در زن لخت

“چه یک مثال خوب دعا lipa, lizzo, rosalia sexualizing زنان اما پس از آن آنها می گویند که فمینیست های” نوشت: این پوستر اصلی فیلم بر اساس یک ترجمه است.

به عنوان Lipa شد تمرکز اصلی این ویدئو منتقدان بلافاصله نام او را به “لغو” و هشتگ #duelipaisoverparty شروع روند.

با وجود برچسب و اتهام جعلی بودن فمینیست Lipa طرفداران با عجله به دفاع از او و با اشاره به ریاکاری انتقاد یک موسیقیدان زن بودن در یک باشگاه در حالی که به مرد و یک پاس رایگان ما همچنین خواستار “لغو فرهنگ” به طور کلی.

“صبر کنید تا زنان مجاز نیست برای رفتن به باشگاه در حال حاضر ؟ Istg میشم حتی نمی دانید که چگونه سمی این انصراف از فرهنگ است. خانواده عصب به لغو دعا Lipa برای رفتن به یک معنی در حالی که مردان در همان صنعت است که انجام این کار به صورت روزانه”توییتی یک کاربر که دریافت نزدیک به 5000 را دوست دارد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im